Smakowe herbaty

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
przemyslawa
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2021, 19:10

Smakowe herbaty

Post autor: przemyslawa »

Lubicie herbaty z dodatkiem owoców czy kwiatów? Dla mnie herbaty smakowe z całego świata to szansa na spróbowanie nietypowych mieszanek i muszę przyznać, że sprawia mi to ogromną frajdę. Dajcie znać, czy macie wśród nich swoich ulubieńców.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Smakowe herbaty

Post autor: Dziewczyna »

A co sadzicie o herbatach z dodatkiem różnych syropów? Ja osobiście bardzo lubię wieczorem napić się takiej herbaty z syropem :) Na stronie internetowej https://coteca.pl/blog/porady/jak-zrobi ... orady.html widziałam ostatnio artykuł na temat tego, jak zrobić syrop z pigwy. Możliwe więc, że w tym roku również i ja pokuszę się o jego samodzielne zrobienie.
Nishaknąpp

Re: Smakowe herbaty

Post autor: Nishaknąpp »

I’ve been struggling with my project lately so my boss told me to refresh my ideas. I'm so happy that I use my excess time by browsing to a different site and I bump here. It was refreshing and I'm hoping to have a private talk with your admin. Thanks in advance.
I actually learned here on your site. I wonder how you came up with this idea. Especially your webmaster is really awesome with this work. Can’t wait to hear your reply as I’m thinking to discuss more with you. I hope you recognize me.
토토 커뮤니티
ODPOWIEDZ