Wentylacja mechaniczna

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
Filipina-66
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2020, 1:03

Wentylacja mechaniczna

Post autor: Filipina-66 »

Hej! Jakie macie zdanie na temat rekuperatorów ciepła? Zastanawia mnie, czy nie warto byłoby w takie rozwiązanie zainwestować. Słyszałam, że jest korzystne szczególnie dla osób z dolegliwościami alergicznymi. Jaka łódzka firma zajmuje się tego typu instalacjami?
Awatar użytkownika
konradyn1985
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2020, 13:11

Re: Wentylacja mechaniczna

Post autor: konradyn1985 »

Rekuperator zapewnia nawiew świeżego, filtrowanego powietrza, dlatego moim zdaniem warto o czymś takim pomyśleć. W Łodzi działa Centrum Rekuperacji, czyli firma specjalizująca się w takich instalacjach. Polecam się z nimi kontaktować. Dowiesz się wszystkich szczegółów ;)
ginamó

Re: Wentylacja mechaniczna

Post autor: ginamó »

Tego typu wentylacja zawitała i u nas, w końcu! A okazało się to możliwe po zapoznaniu z ofertą https://in-therm.pl/wentylacja/ . Jakość okazała się odgrywać tutaj istotną rolę a do tego warunki związane z przebywaniem w pomieszczeniu są bardziej przyjazne. Zdecydowanie mamy powody do zadowolenia!
kamówka

Re: Wentylacja mechaniczna

Post autor: kamówka »

Wdrożenie takiej wentylacji było dla nas priorytetem. Muszę przyznać, ze osiągnięcie zamierzonego efektu okazało się możliwe po zawiązaniu współpracy z https://projektwentylacja.pl/wentylacja.html . Sprawuje się faktycznie nieźle a do tego umożliwiła pracę w solidniejszych warunkach, dla moich pracowników!
ODPOWIEDZ