Kursy z rozwoju osobistego

Gdzie na studia? Czy warto się dokształcać? Jakie szkoły i kursy wybrać?
Awatar użytkownika
repton
Posty: 6
Rejestracja: 09 cze 2020, 17:31

Kursy z rozwoju osobistego

Post autor: repton »

Hej. Możecie mi podrzucić jakieś ciekawe platformy z kursami o tematyce rozwoju osobistego i duchowego? Interesują mnie tematy takie jak: coaching i mentoring, joga, pilates, ajurweda, harmonizacja, prawidłowy oddech itp. Do tej pory inwestowałam w kursy i warsztaty od Myworkshopping.com i te mogę Wam bardzo polecić, a szczególnie webinar "Restarting", który pomógł mi się "zresetować" :)
Awatar użytkownika
nabila
Posty: 136
Rejestracja: 05 mar 2020, 11:49

Re: Kursy z rozwoju osobistego

Post autor: nabila »

Wierzycie w skuteczność takich kursów?
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Kursy z rozwoju osobistego

Post autor: Dziewczyna »

Jeśli natomiast kogoś z Was interesowałyby kursy z zarządzania zasobami ludzkimi, to polecam Wam szkolenie http://kursy-edu.net.pl/kurs-zarzadzani ... -ludzkimi/. Jak widać organizowane jest ono przez Firmę Szkoleniową Kar-Group, która działa na rynku od wielu już lat. Po zakończeniu szkolenia i zdaniu egzaminu otrzymacie specjalny certyfikat, który potwierdzi zdobytą przez Was wiedzę ;)
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 335
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:24

Re: Kursy z rozwoju osobistego

Post autor: mczay »

Ja też lubię się cały czas rozwijać zawodowo, pracuję w projektowaniu wnętrz i grafice projektowej. Tutaj https://cgwisdom.pl/ wykupiłem sobie dlatego właśnie kursy które pomogły mi nauczyć się obsługi programów projektowych w stopniu zaawansowanym. Polecam jak też się tym interesujecie.
Awatar użytkownika
Tanika
Posty: 94
Rejestracja: 24 cze 2020, 16:37

Re: Kursy z rozwoju osobistego

Post autor: Tanika »

To znaczy, ja od zawsze jestem zwolennikiem doszkalania się, dokształcania i wiem, że jeśli praca jest również czyjąś pasją, to nie jest to żaden problem. Tak jak wiem, że ostatnio wśród trenerów personalnych, ale też położnych i fizjoterapeutów popularne są szkolenia z prawidłowego wykonywania treningu mięśni dna miednicy https://www.beckenboden.com/pl/ czyli w skrócie, metody BeBo
Awatar użytkownika
lordis
Posty: 211
Rejestracja: 29 sie 2019, 11:58

Re: Kursy z rozwoju osobistego

Post autor: lordis »

Jeśli szukacie sprawdzonej firmy szkoleniowej z Warszawy to odsyłam was do firmy MF Szkolenia. Na stronie znajdziecie listę ich szkoleń https://www.mfszkolenia.pl/szkolenia/rozwoj-osobisty Maja tam tez cennik, także wszystko możecie sobie sami sprawdzić. Maja ciekawe szkolenia z kreatywności i twórczego rozwiązywania problemów, stresu i wypalenia zawodowego czy podnoszenia umiejętności komunikacji.
Awatar użytkownika
zbarton
Posty: 8
Rejestracja: 23 sie 2020, 9:48
Lokalizacja: Lublin

Re: Kursy z rozwoju osobistego

Post autor: zbarton »

Warto zastanowić się nad kursem rysunku https://www.haloursynow.pl/artykuly/dla ... ,15292.htm, ponieważ umiejętność rysowania odręcznego dostarcza wielu cennych kompetencji, przydatnych z zawodowego, ale też i ogólnoludzkiego punktu widzenia. Jest to także kreatywna forma spędzania wolnego czasu.
półkasz

Re: Kursy z rozwoju osobistego

Post autor: półkasz »

Zdecydowanie polecam https://flyingrose.pl/pl/blog/Aerial-yo ... ujacych/20. Świetne spędzanie czasu po całym dniu pracy.
huraś

Re: Kursy z rozwoju osobistego

Post autor: huraś »

Akurat jesli mówimy o rozwoju osobistym to mi bardzo pomaga Joga Kundalini na początku tez podchodzilem sceptycznie do takiej formy treningu, ale jednak 30 minut jogi dziennie potrafi odmienic zycie jesli jest to robione systematycznie. Taka chwila spokoju jest fajna dla kazdego :)
ODPOWIEDZ