Proszę o pomoc z blogiem

Gdzie na studia? Czy warto się dokształcać? Jakie szkoły i kursy wybrać?
Darią Rubanka

Proszę o pomoc z blogiem

Post autor: Darią Rubanka »

Ja się nazywam Daria Rubanka, jestem studentką i łączę studia z pracą. Od trzech lat pracuję jako korepetytor z języka angielskiego, i to każdego dnia przynosi mi wiele satysfakcji i korzyści. Zaczęłam się uczyć języka angielskiego, jeszcze będąc dzieckiem, i po dziś poszerzam swoją wiedzę w tym zakresie. Oprócz pracy studiuję na uczelni wyższej dziennikarstwo, a wiedza języków obcych bardzo mi pomoże w moim przyszłym zawodzie. Korepetycje dają mi możliwość ciągłej praktyki języka angielskiego, a ten fakt, że mogę kogoś nauczyć i się podzielić wiedzą, bardzo mnie cieszy. Chociaż w tym momencie jeszcze nie do końca zdecydowałam co do mojej przyszłości, wiem, że wszystko jeszcze jest przede mną, a także że na pewno nie porzucę angielski. Planuję się rozwijać w zakresie dziennikarstwa międzynarodowego i korepetycji, by łączyć te dwa zawody. W tym blogu chciałabym się podzielić moim doświadczeniem i zachęcić ludzi do nauki języka angielskiego. Chciałabym pokazać, że ten cel jak najbardziej jest możliwy do osiągnięcia i że nie trzeba się bać, lecz się uczyć i mieć wielkie aspiracje.
Polecam mój blog https://blog-korepetycje-angielskiego.blogspot.com/
Jakie tematy was interesują? proszę o pomóc :D
Awatar użytkownika
greta
Posty: 173
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:55

Re: Proszę o pomoc z blogiem

Post autor: greta »

Blog to fajna pomoc, ale dla osób, które znają już trochę język. Jeśli ktoś chce rozpocząć naukę to moim zdaniem lepsza będzie szkoła językowa. Tutaj https://encjo.pl/ na przykład jest język angielski w Bochni i kursy online, z których korzystać można niezależnie od miejsca zamieszkania. Nauka jest po okiem i kierunkiem doświadczonej kadry. To będzie skuteczniejsze w mojej ocenie.
Kręst

Re: Proszę o pomoc z blogiem

Post autor: Kręst »

Zgadzam się, że blog może być dodatkowym źródłem wiedzy. Ale podstawy języka angielskiego można uzyskać tylko współpracując z korepetytorem. Zwłaszcza jeśli chodzi o gramatykę, wydaje mi się, że żaden student nie może samodzielnie nauczyć się tej części. Co więcej, teraz nie musisz już zapisywać się do niektórych szkół offline, ale możesz uczyć się online. Pracowałam z prywatnym korepetytorem, którego znalazłam na Buki https://buki.org.pl/korepetycje-online/ . Pomogła mi zrozumieć gramatykę i poprawić znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.
ODPOWIEDZ