Agencja kreatywna

Tworzenie stron internetowych, media społecznościowe, reklama. Spragniony wiedzy? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
WiolettaJ
Posty: 17
Rejestracja: 19 wrz 2019, 21:05

Agencja kreatywna

Post autor: WiolettaJ »

Witam
Co sądzicie o pomocy agencji kreatywnej, jeśli mam zamiar startować z biznesem w internecie? Jak oceniacie zalety takich działań?
Ari221ą

Re: Agencja kreatywna

Post autor: Ari221ą »

Hej. Bardzo dawny ten post ale może uda mi się pomóc. Ja kiedyś jak rozpoczynałem to zleciłem projekt dla takiej agencji z warszawy - https://brandlive.pl/oferta/identyfikac ... warszawa/
Sprawdź, może będzie to pomocne. Mogę Cię tam polecić.
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 1013
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

Re: Agencja kreatywna

Post autor: kazna »

Pod tym linkiem znajdziesz wyczerpujące informacje na ten temat, polecam https://wedo.pl/dom-mediowy-agencja-mediowa/
Arći

Re: Agencja kreatywna

Post autor: Arći »

Biznes kreatywny? Moim zdaniem jeśli chcesz rozwinąć jakikolwiek biznes, to warto zainwestować w pozycjonowanie stron. Myślę że naprawdę się opłaca, ponieważ odpowiednie miejsce na pozycji jest równie istotne, co pozyskiwanie klientów. Znane strony są najbardziej dostrzegalne a firma pod względem zarobków przoduje Ona w rankingach. Moim zdaniem naprawdę warto się zainteresować i grubo się zastanowić.
Łoś

Re: Agencja kreatywna

Post autor: Łoś »

Pewnie, że tak. Przecież dzisiaj powinniście podejść do tego tematu z otwartą głową. Pamiętajcie, że tylko stawiając na sprawdzone rozwiązania, będziecie w stanie o wiele skuteczniej zadbać o widoczność Waszej marki w internecie. Najlepiej będzie, jeśli zlecicie takie działania np. tel firmie https://seolid.pl/seo-pozycjonowanie-lublin/ i Tylko współpraca z dobrą agencją może być dla Was korzystna
Awatar użytkownika
kilobajt
Posty: 296
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:18

Re: Agencja kreatywna

Post autor: kilobajt »

Taki naprawdę samych agencji jest cała masa i ja jestem zdania, że zdecydowanie najlepszą opcją jest przede wszystkim mieć również podstawową wiedzę na ten temat. Jak czytałem na stronie https://www.inclick.pl/alerty-niestanda ... analytics/ to jak najbardziej takie alerty w Google Analytics mogą się bardzo przydać.
ODPOWIEDZ