świece iskrowe do samochodu

Samochody, przepisy, piłka nożna, boks. Wszystko dla fanów motoryzacji i sportu. Jak wybrać pojazd, czego się wystrzegać? Masz pytania? Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.
Awatar użytkownika
witold80
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2023, 22:48

świece iskrowe do samochodu

Post autor: witold80 »

Cześć wszystkim!
Mam samochód marki Honda Civic z roku 2003. Przez ostatnie kilka miesięcy miałem problemy z silnikiem, który często się dławił. Po wizycie u mechanika okazało się, że potrzebuję nowych świec iskrowych.
Szukałem w internecie, ale nie mogę znaleźć odpowiednich świec iskrowych do mojego samochodu. Wiem, że są one dostępne w sklepach motoryzacyjnych, ale chciałbym uniknąć wydawania zbyt dużej ilości pieniędzy.
Czy ktoś może mi pomóc w znalezieniu odpowiednich świec iskrowych do mojego samochodu? Byłbym bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc. Dziękuję z góry!
Wiola

Re: świece iskrowe do samochodu

Post autor: Wiola »

Wiesz co, jutro odbieram samochód z serwisu warszawa ferrari i mogę zapytać mechaników, gdzie znaleźć takie świece. Nie raz pytałam ich o różne rzeczy i bez problemu mi doradzili. Nie ukrywam, że dobry mechanik to podstawa. Długo szukałam kogoś sprawdzonego, a jak już w końcu trafiłam to nie zamierzam zmieniać.
ODPOWIEDZ