prawo jazdy ciężarowe

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Wladyslaw-97
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2021, 6:34

prawo jazdy ciężarowe

Post autor: Wladyslaw-97 »

Witam ;)
Czy ktoś z was robił może prawo jazdy ciężarowe w Ostrołęce? Ja sam zacząłem się nad tym ostatnio zastanawiać i nawet szukałem już ofert kursów. Ale zapytałem was, bo może polecicie mi zaufaną szkołę jazdy? Tak byłoby lepiej, bo w innym przypadku muszę porównywać szkoły, szukać opinii i tak dalej... W każdym razie za pomoc byłbym bardzo wdzięczny!
Tomek

Re: prawo jazdy ciężarowe

Post autor: Tomek »

Znalazłeś bardzo dobrą ofertę z której ja też korzystałem. W szkole nauki jazdy Premium zrobiłem kurs prawa jazdy na kat C ciężarowe a później na kat C+E Ciężarowe z przyczepa. Najlepsza szkoła nauki jazdy w Ostrołęce. Obydwa kursy skończyłem szybko i zdałem egzamin państwowy w Word Ostrołęka za pierwszym podejściem. Bardzo fajna atmosfera podczas szkolenia oraz fajni instruktorzy z profesjonalnym podejściem do kursanta. Sprawne auta szkoleniowe to kolejny atut tej szkoły. Z czystym sumieniem polecam szkolenie w tej firmie. www.jazda.ostroleka.pl
poziomkowa

Re: prawo jazdy ciężarowe

Post autor: poziomkowa »

Prawdę mówiąc, ja sama zastanawiam się nad prawem jazdy, ale na razie klasycznym, czyli kategoria B. Jestem pewna, że u każdego z nas można po prostu coś rozwinąć, żeby był z siebie zadowolony. I ja właśnie myślę o prawie jazdy, ale jednak pod tym względem jeszcze mocno się waham i mam nadzieję, że to mi się odpowiednio sprawdzi. Na razie ta szkoła https://prosto.edu.pl/ w Wawie mnie zainteresowała.
dagmaraaa

Re: prawo jazdy ciężarowe

Post autor: dagmaraaa »

Możesz rozważyć wybór https://osk-konan.pl/ jako potencjalnej opcji. Ta szkoła jazdy cieszy się uznaniem za swoje solidne podejście do nauki, zapewniając wysoką jakość szkolenia. Jest to rozważenie warte uwagi dla osób poszukujących solidnego przygotowania do egzaminu na prawo jazdy.
ODPOWIEDZ