tania apteka stacjonarna

Tutaj polecamy sklepy, internetowe i stacjonarne. Dołącz do nas.
warsta

tania apteka stacjonarna

Post autor: warsta »

Jestem ciekawa w których aptekach kupujecie żeby oszczędzić? Jak oceniacie DOZ? Muszę znaleźć jakąś tańszą alternatywę dla apteki w którje do tej pory robiłam zakupy
Mirra

Re: tania apteka stacjonarna

Post autor: Mirra »

Ja generalnie jestem bardzo zadowolona z zakupów w doz. Ceny mają jeszcze normalne, personel zawsze pomocny, apteki dobrze zaopatrzone, więc polecam zarówno jeśli chodzi o leki czy suplementy.
warsta

Re: tania apteka stacjonarna

Post autor: warsta »

dzięki w takim razie na pewno do DOZ się wybiorę zrobić większe zakupy, przyda się trochę zaoszczędzić jeśli jest taka możliwość, czasy są jakie są i bardziej się na pewno trzymam za portfel
klika

Re: tania apteka stacjonarna

Post autor: klika »

Zarówno ja i rodzice kupujemy swoje leki w DOZie, rodzice kupują sporo co miesiąc i właśnie w DOZie wychodzi najtaniej, nawet jeśli mówimy o lekach na receptę.
lisiczka

Re: tania apteka stacjonarna

Post autor: lisiczka »

A w DOZie kupujecie stacjonarnie? Muszę wykupić leki, ale jak usłyszałam cenę to zdziwiłam się, muszę znaleźć tańszą aptekę. Warto wybrać się DOZ stacjonarnie?
Awatar użytkownika
retro
Posty: 70
Rejestracja: 10 sty 2019, 10:54

Re: tania apteka stacjonarna

Post autor: retro »

Też uważam, że apteki DOZ mają najlepsze ceny. W przeciwieństwie do innych aptek, w DOZie ceny maleją. Aptek stacjonarnych DOZ jest dużo, każdy ma taką aptekę pod ręką.
ODPOWIEDZ