instalacja gazowa- jaka?

Samochody, przepisy, piłka nożna, boks. Wszystko dla fanów motoryzacji i sportu. Jak wybrać pojazd, czego się wystrzegać? Masz pytania? Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.
Awatar użytkownika
piksol
Posty: 23
Rejestracja: 20 sty 2020, 22:02

instalacja gazowa- jaka?

Post autor: piksol »

Cześć. Wiele dobrego słyszałam o instalacji gazowej w aucie i tak się zastanawiam, czy może by nie skorzystać z oferty firmy BRC. Wydają się znać na rzeczy, ale nie mam z kim o tym pogadać, bo u mnie wszyscy auta na benzynę. Dlatego pytam was, macie jakieś doświadczenie z tą firmą?
Awatar użytkownika
janix
Posty: 20
Rejestracja: 22 lut 2020, 21:21

Re: instalacja gazowa- jaka?

Post autor: janix »

Na początku zrób rozeznanie po zakładach montujących instalację lpg. Zobaczysz co Ci zaproponują. Dobry monter to podstawa. Jeśli chodzi o BRC to mają dobre instalacje, które często są zakładane do nowych fabrycznie aut. Jakie masz auto i silni to może uda się coś konkretnie podpowiedzieć?
Awatar użytkownika
okso
Posty: 20
Rejestracja: 25 sty 2020, 20:20

Re: instalacja gazowa- jaka?

Post autor: okso »

Z swojego doświadczenia mogę polecić instalację BRC. Mam ją już jakiś czas. Instalacja poszła sprawnie. Mam gwarancję. Na razie na plus.
Awatar użytkownika
kura54
Posty: 6
Rejestracja: 26 lut 2020, 18:34

Re: instalacja gazowa- jaka?

Post autor: kura54 »

Instalacja na pewno godna polecenia ale tak jak pisze Jnix musisz się pierw rozeznać jakich masz monterów w okolicy. Jeżeli jest ktoś z autoryzacją BRC to możesz iść w tym kierunku.
Awatar użytkownika
markos
Posty: 228
Rejestracja: 06 sie 2019, 16:42

Re: instalacja gazowa- jaka?

Post autor: markos »

Ja mam bardzo dobry zestaw Optima Expert od Alex, uznanego producenta instalacji gazowych. Tu ich stronka https://optimagas.com/ Najważniejsze, że ich zestaw jest świetnej jakości, elementy są dopasowane, dzięki temu jazda jest ekonomiczna i bezawaryjna, nie ma problemów związanych z niedopasowaniem elementów. Oceniam ten zestaw jak najlepiej.
Awatar użytkownika
lordis
Posty: 211
Rejestracja: 29 sie 2019, 11:58

Re: instalacja gazowa- jaka?

Post autor: lordis »

O to ja mam dla was namiar, gdzie znajdziecie sporo przydatnych informacji odnośnie autogazu http://knra.pl/ i to z pierwszej ręki bo to Koalicja Na Rzecz Autogazu zrzeszająca różnych specjalistów od LPG. Po zapoznaniu się z tematem zdecydowałem się na montaż instalacji gazowej w samochodzie i jestem w 100 % zadowolony z decyzji.
Awatar użytkownika
aletta
Posty: 216
Rejestracja: 26 sie 2019, 8:54

Re: instalacja gazowa- jaka?

Post autor: aletta »

Z takim pytaniem warto bezpośrednio zgłosić się do firmy, która zajmuje się montażem instalacji gazowych w samochodach. Jeżeli mieszkacie w okolicach Gdańska to polecam wam skontaktować się z http://argaz-gdansk.pl/ Sama zdecydowałam się na montaż instalacji gazowej u nich i mogę powiedzieć że była to dobra decyzja. Montaż instalacji gazowej już mi się zwrócił.
ODPOWIEDZ