Ocena stanu technicznego auta

Samochody, przepisy, piłka nożna, boks. Wszystko dla fanów motoryzacji i sportu. Jak wybrać pojazd, czego się wystrzegać? Masz pytania? Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.
Awatar użytkownika
olga-82
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2020, 5:34

Ocena stanu technicznego auta

Post autor: olga-82 »

Cześć! Poszukuję namiarów na zaufanego rzeczoznawcę, który wykona dla mnie ocenę stanu technicznego mojego auta. Kogo możecie mi polecić?
Awatar użytkownika
Hermana-91
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2020, 14:06

Re: Ocena stanu technicznego auta

Post autor: Hermana-91 »

Ja swego czasu korzystałam z usług rzeczoznawcaonline.pl. Bardzo mi pomogli z uzyskaniem odszkodowania za wypadek. Wszystko dokładnie wyliczyli, nie mieli z tym żadnego problemu. To bardzo rzetelna firma :)
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Ocena stanu technicznego auta

Post autor: Dziewczyna »

A skoro już o stanie auta mowa, to czy zapala się Wam czasami kontrolka "check engine"? Wiecie, co to oznacza? Na stronie internetowej https://www.feuvert.pl/czy-kontrolka-ch ... a-klopoty/ możecie sobie przeczytać na ten temat wartościowy artykuł, polecam ;)
Awatar użytkownika
Wandzia
Posty: 41
Rejestracja: 01 maja 2020, 14:57

Re: Ocena stanu technicznego auta

Post autor: Wandzia »

Jeśli po wypadku lub kolizji masz bardzo niskie odszkodowanie to mogę dać ci namiar na wysokie dopłaty do odszkodowań: https://odkupodszkodowania.pl/doplaty-do-odszkodowan/. Tutaj jest kalkulator i dostaje się wycenę prawdziwej wartości odszkodowania. Można szkodę sprzedać i dostać dodatkowe pieniądze.
ODPOWIEDZ