Szkoła nauki jazdy

Samochody, przepisy, piłka nożna, boks. Wszystko dla fanów motoryzacji i sportu. Jak wybrać pojazd, czego się wystrzegać? Masz pytania? Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.
Awatar użytkownika
greta
Posty: 173
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:55

Szkoła nauki jazdy

Post autor: greta »

Proszę was o pomoc w znalezieniu szkoły nauki jazdy. Zależy mi na wykładach stacjonarnych. Chcę zapisać się na kurs do doświadczonej szkoły, takiej jak ta http://omega.szczecinek.pl/. Chodzi mi też o nauczycieli z dużą wiedzą. Co uważacie o moim wyborze? Znacie ich, byliście tam na kursie? Na razie mam o nich same dobre opinie. Zwłaszcza od koleżanki, która po kursie u nich zdała za pierwszym podejściem.
Awatar użytkownika
edran
Posty: 245
Rejestracja: 02 sie 2019, 10:46

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: edran »

W Olsztynie znajduje się ośrodek szkolenia kierowców TEST. Jeżeli mieszkacie w pobliżu tego miasta i rozglądacie się za porządną szkołą nauki jazdy to polecam wam się do nich zgłosić. Sam tam odbyłem swój kurs na prawo jazdy, który wszystkiego mnie nauczył. Tutaj macie link do ich szkoły: http://testosk.pl/ Warto tam zajrzeć.
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 114
Rejestracja: 24 paź 2019, 15:55

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: suzzi »

Sama też się wybieram do szkoły nauki jazdy i rzeczywiście stres mam, jak tylko o tym pomyślę. Niemniej jednak mieszkam w stolicy i tutaj większość firm wymaga prawa jazdy. A to trzeba coś dowieźć, odebrać i takie tam. Zdecydowanie warto spróbować. Szkółkę wybraną mam, ale jeszcze badania zostają. Czy tutaj https://www.badania-kierowcow.warszawa.pl/lokalizacja/ warto iść?
Awatar użytkownika
martan
Posty: 236
Rejestracja: 01 paź 2019, 8:04

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: martan »

Wszystkim osobom z okolic Lublina, które rozglądają się za porządną szkołą nauki jazdy, polecam zgłosić się do http://cskrozped.pl/ Sam się u nich uczyłem i teraz posiadam już własne prawo jazdy. Was na pewno też dobrze przygotują do egzaminów państwowych.
Awatar użytkownika
Danuta
Posty: 24
Rejestracja: 15 sty 2020, 15:49

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: Danuta »

a powiedzcie mi ile teraz prawo jazdy kosztuje? https://www.fintera.pl/blog/ile-kosztuje-prawo-jazdy - tu coś znalazłam, ale ceny mogą być różne. Chodzi o mi o kurs i opłacenie egzaminu. Chce zrobić w końcu prawo jazdy bo córka mnie namawia, ale nie wiem z jakimi kosztami się liczyć.
Awatar użytkownika
annika
Posty: 103
Rejestracja: 14 mar 2020, 0:57

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: annika »

Bardzo dobra szkoła jazdy to OSK BORAWSKI z Łomży. Podrzucam stronkę http://osk-borawski.pl/ Spodoba wam się pełen profesjonalizm i dobre podejście do kursantów. Do tego rozsądne ceny. Ja i moi znajomi szybko u nich pozdawaliśmy egzaminy, nie było zdawania po 6 razy :D
Awatar użytkownika
Ollis
Posty: 316
Rejestracja: 26 wrz 2019, 22:15

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: Ollis »

Akurat jeżeli chodzi o wybór szkoły jazdy w Poznaniu to ja jestem zdecydowanie za OSK Pegaz, jest to ośrodek przede wszystkim z profesjonalnym wsparciem, bardzo dobrymi cenami i jednocześnie genialnymi instruktorami z pomocą których będziecie mogli dobrze się przygotować do egzaminu. Jak znajdziecie chwilę to warto odwiedzić ich stronę https://www.prawojazdy-poznan.com.pl/ gdzie wszystkiego się dowiecie i od razu sprawdzicie sobie datę najbliższych kursów!
Awatar użytkownika
lormol
Posty: 176
Rejestracja: 27 mar 2020, 9:17

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: lormol »

Też jakiś czas temu rozglądałem się za odpowiednią szkołą nauki jazdy. W końcu zdecydowałem się na ośrodek szkolenia kierowców TEST i mogę go polecić wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Olsztyna. Tam wszystkiego mnie nauczyli.
Awatar użytkownika
Gatito
Posty: 245
Rejestracja: 05 lip 2019, 11:49

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: Gatito »

U siebie w Poznaniu polecam szkołę Zdaj Prawko. Wysoka jakość w kwestii nauczania zarówno teorii jak i praktyki.
Awatar użytkownika
wojna222
Posty: 71
Rejestracja: 31 mar 2020, 13:31

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: wojna222 »

Nauka jazdy była mi niezmiernie potrzebna. Od dawna marzyłem o tym, aby zdać prawo jazdy i śmigać samochodem! Marzenie te udało mi się zrealizować w szkole jazdy Sokół www.sokol-szczecin.pl ze Szczecina. W szczególności instruktor wpoił mi sporą wiedzę!
Awatar użytkownika
pterry
Posty: 4
Rejestracja: 20 lip 2020, 8:24
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: pterry »

Na jakie rzeczy należy zwrócić uwagę podczas wyboru miejsca do nauki jazdy?
Awatar użytkownika
nikelodon18
Posty: 354
Rejestracja: 26 sie 2019, 15:17

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: nikelodon18 »

Prawo jazdy marzyło mi się od dawna, jednak nie posiadałem w sobie na tyle odwagi, aby się za to wziąć. W końcu zdecydowałem się na kurs prawa jazdy w Lublinie, zrealizowany przez https://cskrozped.pl/ . Prawko zdałem bez problemu!
Awatar użytkownika
Misa
Posty: 12
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:58

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: Misa »

Mój brat prawko na motocykl robił w https://szkolajazdy.com/prawo-jazdy/kategoria-a/ dobrzy instruktorzy, jak sam opowiadał o kursie, to dużo z niego wyniósł ale nie tylko teorii. Przede wszystkim naprawdę dali mu solidne podstawy do praktycznej i bezpiecznej jazdy. Nie to, że wyszkolili go na zdanie egzaminu, tylko naprawdę nauczyli jeździć i radzić sobie na drodze w każdych warunkach. Prawo jazdy zdał za pierwszym razem :)
Cecyliś

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: Cecyliś »

Jeśli chodzi o prawo jazdy na motocykl to super szkoła jest w Zabrzu https://motorat.pl/nauka-jazdy/motocykl/kategoria-a. W tej szkole instruktorzy są skupieni na tym, by wszystkim nauczyć jeździć bezpiecznie i tak, żeby potrafili odnaleźć się w każdej możliwej sytuacji na drodze. I pokazują jaki trzeba mieć ogromny szacunek do motocykla. To taka szkoła dla prawdziwych (przyszłych) motocyklistów. Lewa w górę! :)
Awatar użytkownika
martan
Posty: 236
Rejestracja: 01 paź 2019, 8:04

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: martan »

Jeżeli mieszkacie w okolicach Olsztyna to polecam wam zajrzeć na stronę http://testosk.pl/ Jest to Ośrodek szkolenia kierowców TEST, w którym sam przygotowywałem się do egzaminu państwowego. Tam wszystkiego mnie nauczyli.
Awatar użytkownika
dylewska
Posty: 149
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:16

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: dylewska »

Myślę że lepiej zdawać w stolicy gdzie ruch jest duży i naprawdę trudno się jeździ. Ja od początku brałam pod uwagę szkołę w Warszawie, koleżanki które zdawały już na prawko polecili motostart i mieli rację, to najlepsza szkoła i mają dużo punktów w mieście, każdy może się zapisać gdzie mu bardziej pasuje
kazną

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: kazną »

Widziałem fajną stronę o tej tematyce https://monitori.pl
Luńka

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: Luńka »

Jeśli ktoś szuka szkoły w Częstochowie to polecam OSK Progress państwa Przybylskich https://www.oskprogress.pl. Pan Michał, właściciel, dostał w 2019 roku tytuł Instruktora Roku w Częstochowie. Inni instruktorzy też są bardzo fajni, mili i z dużym doświadczeniem. Mają bardzo pozytywne podejście do kursantów i naprawdę chcą nauczyć jeździć, a nie tylko wyciągnąć pieniądze. Ja byłam bardzo zadowolona z kursów u nich i udało mi się zdać egzamin na względnym luzie. ;)
Bździągwa

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: Bździągwa »

Jak już tak sobie polecamy szkoły w różnych miastach, to ja dopiszę do tej listy Autodrive z Poznania https://autodrive.com.pl/home/. Jeździłam z panem Januszem. To człowiek cierpliwy i spokojny, ale zażartować też umie. Potrafił tak do mnie podejść, że mimo, iż bardzo się bałam na początku, to później polubiłam jazdę. Widać, że ma duże doświadczenie w tym, co robi. Dla mnie ważne też było to, że mogłam się umawiać na jazdy wieczorami, bo tylko wtedy miałam czas, a wiem, że w niektórych szkołach jest to problem. Egzamin zdałam bez problemu, a tego, czego mnie pan Janusz nauczył nigdy nie zapomnę.
Olusią

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: Olusią »

Poszukuje sprawdzonego ośrodka szkoleniowego z wieloletnim doświadczeniem, który prowadzi kursy na prawo jazdy a2 Kraków. Zależy mi na doświadczonej kadrze instruktorów. Ostatnio znalazłam ośrodek Codex, znacie? http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... tegoria-a2
Śmer

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: Śmer »

Jeśli zawsze będziesz przejmować się opinią innych ludzi, nigdy nie zrealizujesz swoich marzeń, bo zawsze znajdzie się ktoś komu to nie będzie odpowiadać. Nie zdałaś? Życie! Głową wysoko i walcz dalej, w końcu będziesz miała to prawko...

Do nauki polecam ten portal;
http://tioman.pl/pl/podkategorie/bariery-energochlonne

Znajdziesz tam dokładne opisy wszystkich znaków drogowych.

NO i dobrze jest również zainstalować sobie jakąś apkę do nauki.
Oluśka

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: Oluśka »

Szukam sprawdzonego ośrodka szkoleniowego, w którym zdam prawo jazdy kategoria b Kraków. Zależy mi na szybkich terminach i dobrych instruktorach. Ostatnio znalazłam ośrodek Codex, czy znacie? Czekam na opinie http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... ategoria-b
bómurnis

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: bómurnis »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą szkołą nauki jazdy, na której można w pełni polegać. Jeżeli mieszkacie w pobliżu Olsztyna to polecam wam zapoznać się z ofertą https://testosk.pl/ Ośrodek szkolenia kierowców TEST zatrudnia świetnych instruktorów, którzy nauczą was jak prawidłowo prowadzić auto.
Awatar użytkownika
melville
Posty: 172
Rejestracja: 19 lip 2020, 21:04

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: melville »

To ode mnie z kolei taki namiar - wrocławska szkoła jazdy Manewr, tu podrzucam ich stronkę https://manewr.com.pl/nauka-jazdy/ Bardzo fajni, z dobrymi instruktorami, u nich nauczycie się jeździć dobrze i nie będzie to stresująca nauka, bo mają super podejście do kursantów. Ja jestem mega zadowolony, że na nich trafiłem, oceniam ich 10 punktów a 10.
mązy22

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: mązy22 »

Polecam dla faceta mega pakiet adrenaliny czyli Symulator jazdy na jednym kole. Mega sprawa bo wszystko to jest prowadzone przez profesjonalistów i mamy możliwość zabawy z motocyklem nawet bez potrzeby kat. A czy A2. Fajny prezent bądź możliwość nauki jazdy na jednym kole.
początek

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: początek »

A OSK Pegaz znacie? Jeśli nie, to wpadajcie na ich stronę https://prawojazdy-poznan.com.pl/ i rozeznajcie się w temacie. Wydaje mi się, że możecie naprawdę sporo na tym zyskać. Kursanci tutaj mają naprawdę dobrze i wielu rzeczy się uczą. Sprawdźcie koniecznie, bo może akurat się nauczycie czegoś dobrego.
Moniśka

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: Moniśka »

W Poznaniu to akurat polecam szkołę https://autodrive.com.pl/home/. Moim zdaniem jest najlepsza. Mają bardzo dobrych instruktorów, z doświadczeniem i dużą cierpliwością. Prowadzą ciekawie zajęcia teoretyczne. No i mają plac manewrowy blisko WORD, więc każdy wyjazd poza plac, to jazda po trasie egzaminu. Ja dzięki temu wiedziałam w którym miejscu egzaminator będzie mnie chciał zaskoczyć np. niedozwolonym manewrem.
Broszić

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: Broszić »

Mi się bardzo dobrze uczyło jazdy w https://lider-osk.pl/. Zdecydowanie polecam, mają dużą wiedzę i wiedzą, jak sprawić, aby kursant się uczył, a jednocześnie czuł się po prostu mega komfortowo. Druga sprawa to też mega cierpliwość instruktorów, który potrafią wyciągnąć z kursanta wszystko to, co po prostu najlepsze
uśki

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: uśki »

Jeśli szukalibyście dobrej szkoły w Olsztynie to polecam wam robić kurs tylko tutaj https://testosk.pl/kursy-szkolenia/kategoria-b/ . Potrafią świetnie przygotować tak, że można zdać bez problemu za pierwszym lub drugim podejściem. Wyczulają na ważne kwestie i trudne sytuacje na drodze. To przydaje się nie tylko do pozytywnego zdania egzaminu, ale także potem w trasie. Polecam.
bómtyń

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: bómtyń »

Znalezienie odpowiedniej szkoły nauki jazdy, w której przygotują nas do egzaminów państwowych jest ważne. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą firmy http://www.ogniwo.net.pl/kursy-prawko Jest to świetna szkoła z Gorzowa Wielkopolskiego, do której warto się zgłosić.
Izuś

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: Izuś »

Szukam dobrego ośrodka szkoleniowego, w którym znajdę dobry kurs kat c Kraków. Zależy mi na profesjonalnym podejściu do kursu. Jak na razie znalazłam ośrodek Codex. Czy robiliście tam jakiś kurs? Czekam na opinie http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... oria-c-c-e
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 508
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: malyswiat5 »

Prowadzenie szkoły jazdy jest przede wszystkim bardzo wymagające pod względem organizacji wszystkich działań. Szczególnie kursanci powinni być przygotowani do pewnych zmian zachodzących podczas szkolenia i kursu. Polecam zatem zadbać o ten aspekt i wybrać asortyment w obszarze drogowym. W tym wypadku wypożyczalnia znaków drogowych czyli firma https://zped.com.pl/wypozyczalnia-elementow-drogowych/ to najlepsza opcja w tym aspekcie. Mają szeroki zakres znaków, dostępnych kiedy tego potrzebujesz.
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 1013
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: kazna »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www https://www.facetnieidealny.pl
Awatar użytkownika
lordis
Posty: 211
Rejestracja: 29 sie 2019, 11:58

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: lordis »

Bardzo dobry ośrodek szkolenia kierowców w Opolu to Akademia Dobrego Kierowcy https://nauka-jazdy-opole.eu/kontakt/ Ja jestem w 100 % zadowolony z nauki jazdy właśnie u nich, bo trafiłem tam na fajnych instruktorów z dobrym podejściem do kursantów, nauka szła bezstresowo, także zdecydowanie mogę wam ten ośrodek doradzić.
pIKEYŃ

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: pIKEYŃ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tego ośrodka https://trucker.net.pl/szkolenia.html, który prowadzi kursy na prawo jazdy kat. C,CE,B , kwalifikacja wstępna przyspieszona, szkolenia okresowe, przewóz rzeczy. Ja chodziłem do nich na kurs zarówno na B i na C i naprawdę polecam bo dobrze uczą.
Uśka

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: Uśka »

Ja szukałam dobrej szkoły jazdy i skorzystałam z tej wyszukiwarki https://www.po-godzinach.pl/firmy/mazow ... 2C%20kursy . Ja akurat szukałam w mazowieckim, ale można tam wpisać dowolne województwo. Fajna i wygodna sprawa. W jednym miejscu można wyszukać wiele firm i wybrać właściwą.
mikił789

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: mikił789 »

Jeśli chodzi o moje doświadczenia to zdawałem 3 razy, ale w końcu udało mi się po jazdach doszkalających w szkole TEST (www.test.waw.pl) osiągnąć sukces i zdać egzamin. Dla mnie przede wszystkim super podejście do kursanta i w trakcie tej doszkalającej jazdy można było się sporo dowiedzieć pod kątem egzaminu więc wydaje mi się, że dzięki temu to przygotowanie przebiegło nieco sprawniej.
Merkopoł

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: Merkopoł »

Ja się uczyłem w https://lider-osk.pl/. Powiem szczerze, że rozwiązanie super dla osób, które chcą przede wszystkim elegancko nauczyć jeździć, to się potem przełoży oczywiście na nasze bezpieczeństwo. Dla mnie zdecydowanie bardzo dobry ośrodek szkolenia kierowców
móraszka

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: móraszka »

Na szczęście, również i mi udało się zdać egzamin na prawo jazdy. Nie byłoby to jednak możliwe bez wcześniejszego zapoznania się z ofertą https://alien.szczecin.pl/kategoria-b/ . To właśnie ta szkoła jazdy nalezycie mnie przygotowala do egzaminu a przy okazji pozwolila potraktowac prowadzenie pojazdu jak hobby!
mórasz

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: mórasz »

Ja muszę się przyznać, że wyedukowanie z zakresu prowadzenia pojazdów mam już za sobą. Ogromnego wsparcia i pomocy na tym polu udzielili mi https://szkolyjazdypzm.pl/szkola-nauki-jazdy-lublin/ . Całkowicie porwała mnie jakość organizowanych zajęć, przez co przyswojenie sobie wiedzy z zakresu prowadzenia pojazdu okazało się bardzo proste. A do egzaminu podszedłem na największym luzie.
krzyśka

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: krzyśka »

No dobra jak już mowa o szkole jazdy to ja szukam ale takiej w której to można podszkolić się z jazdy na motorze. Bo jednak uważam, że musze się troszkę bardziej podszkolić . I tak jak szperałam w internecie to natrafiłam na tego linka https://www.youtube.com/c/Namotocyklu pod którym to można znaleźć wiele bardzo przydatnych filmików odnośnie motocyklu. Także na pewno skorzystam z takiego rozwiązania.
paula123

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: paula123 »

Jeżeli chodzi o szkołę nauki jazdy w Warszawie, polecam Introhl. Dzięki nim opanowałam swój stres i udało mi się zdać egzamin. Miałam próbny egzamin z jednym z właścicieli, co przygotowało mnie na to, czego mogę się spodziewać na egzaminie WORD. Zdobyłam niezbędną wiedzę i umiejętności. Poczułam się po prostu pewnym kierowcą. Uważam, że to najlepszy kurs prawa jazdy w Warszawie.

Polecam https://introhl.pl/
Awatar użytkownika
Marika
Posty: 19
Rejestracja: 10 kwie 2019, 12:05

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: Marika »

kiedy jest najlepszy czas na zrobienie kursu na prawo jazdy https://www.naukajazdy.wroc.pl/?

Zimą (grudzień, styczeń, luty) dostępność instruktorów jest największa, dlatego ceny są najniższe. W tym czasie instruktorzy mają najmniej klientów, najwięcej jest prawdziwych promocji i najłatwiej umawiać się na jazdy. Wiele osób obawia się jazdy w śniegu. Jednak wystarczy sobie przypomnieć ile razy w zimie pada śnieg, a jeżeli już pada, to ile czasu pozostaje na jezdni. Prawdę mówiąc to trzeba mieć szczęście żeby w mieście pojeździć zimą po ośnieżonej jezdni.

Wiosną, latem i na początku jesieni chętnych jest najwięcej. Latem instruktorzy mają urlopy, a uczniowie mając wakacje wykorzystują je na zrobienie kursu. Dlatego trudniej o terminy jazd.

Zmiana przepisów. Tego typu hasła w mediach napędzają szkołom jazdy klientów, a te podnoszą okresowo ceny i wręcz „zapychają” się kursantami. Według nas to najgorszy wybór terminu kursu.

Przeanalizuj wszystko i zastanów się, czy tylko cena powinna być kryterium przy wyborze szkoły nauki jazdy? Czy kurs tańszy o kilkaset złoty, powinien przesądzać o wyborze danej oferty? Z drugiej strony weź pod uwagę, że większa cena nie musi na 100% oznaczać wiarygodności.
MateuszĆ

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: MateuszĆ »

Jeżeli ktoś z was szuka dobrej szkoły jazdy to polecam zapoznać się z oferta firmy OSK Trucker w Gorzowie Wielkopolskim. Osobiście chodziłem do tej szkoły nauki jazdy https://trucker.net.pl/kontakt i robiłem u nich kurs na B a potem na C+E https://trucker.net.pl/oferta/prawo-jazdy-kategorii-ce . Jestem bardzo zadowolony z tej szkoły nauki jazdy bo po pierwsze bardzo dobrze uczą a po drugie mają bardzo przyzwoite ceny za kursy. Polecam zapisywać się na kursy zarówno te podstawowe jak i specjalistyczne.
wodrzej

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: wodrzej »

Jeśli szukacie ośrodka szkolenia kierowców, to mogę wam polecić ten, w którym zdawałem na kategorię B i C. Bez problemu przeszedłem kurs, bo instruktorzy byli świetni, opanowani i z dystansem, rzadko się zdarza, aby ktoś miał tak dobre podejście pedagogiczne. Ta szkoła kierowców nazywa się Ogniwo i mieści w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Chełmońskiego 6 http://www.ogniwo.net.pl/kursy-prawko Fajna tez była cena kursu i jakość materiałów, jakie dostawałem do nauki, także firma godna polecenia.
karol11b

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: karol11b »

Ja z kolegami z klasy chodziliśmy do szkoły nauki jazdy do Osk Premium. Zdaliśmy testy na 74pkt i wszyscy cała grupa jazdę za pierwszym razem. Super szkoła jazdy www.jazda.ostroleka.pl Polecam każdemu bo bardzo dobre przygotowanie do egzaminu i do jazdy w ruchu miejskim po egzaminie W Word. Mają też bardzo dobre opinie które można sprawdzić w internecie. Na wiosnę idę też na kurs prawa jazdy na motocykl bo uwielbiam jeżdzić swoim skuterem ale czas najwyższy przeskoczyć na wiekszy motocykl
nauka jazdy

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: nauka jazdy »

Ja z kolegami z klasy chodziliśmy do szkoły nauki jazdy do Osk Premium. Zdaliśmy testy na 74pkt i wszyscy cała grupa jazdę za pierwszym razem. Super szkoła jazdy http://www.jazda.ostroleka.pl Polecam każdemu bo bardzo dobre przygotowanie do egzaminu i do jazdy w ruchu miejskim po egzaminie W Word. Mają też bardzo dobre opinie które można sprawdzić w internecie. Na wiosnę idę też na kurs prawa jazdy na motocykl bo uwielbiam jeżdzić swoim skuterem ale czas najwyższy przeskoczyć na wiekszy motocykl
Marika89

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: Marika89 »

Dobra szkoła jazdy zapewni każdemu uczniowi szansę zdobycia wiedzy i rozwinięcia umiejętności, które pomogą mu być bezpieczniejszym kierowcą samochodu. Program edukacyjny ośrodka szkolenia kierowców będzie kładł nacisk na defensywne strategie jazdy, przepisy ruchu drogowego, obowiązki kierowcy i nie tylko. Aby upewnić się, że otrzymasz szkolenie odpowiednie do Twoich potrzeb, przed dokonaniem wyboru sugerujemy omówienie planu kursu oferowanego przez szkołę jazdy.
Gość

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: Gość »

Dłuzszy czas miałem problem ze zdaniem egzaminu na prawo jazdy. Zawsze miałem jakiś błąd na mieście. Były wymuszenia lub stop itp. Pojechałem do Ostrołęki znalazłem fajną szkołe gdzie zostałem prawidłowo przygotowany do egzaminu w Word.
Polecam szkołę nauki jazdy premium.ostroleka.pl w Ostrołęce. Najlepsi instruktorzy i bardzo dobrze przeprowadzone szkolenie. Fajne podejście do kursanta to też połowa sukcesu bo nie ukrywam, że jestem człowiekiem który się szybko stresuje. Najważniejsze ze się udało i teraz już jeżdzę sam. Polecam do zdawania Ostrołęcki WOrd.
zdający

Re: Szkoła nauki jazdy

Post autor: zdający »

Dłuzszy czas miałem problem ze zdaniem egzaminu na prawo jazdy. Zawsze miałem jakiś błąd na mieście. Były wymuszenia lub stop itp. Pojechałem do Ostrołęki znalazłem fajną szkołe gdzie zostałem prawidłowo przygotowany do egzaminu w Word.
Polecam szkołę nauki jazdy premium.ostroleka.pl w Ostrołęce. Najlepsi instruktorzy i bardzo dobrze przeprowadzone szkolenie. Fajne podejście do kursanta to też połowa sukcesu bo nie ukrywam, że jestem człowiekiem który się szybko stresuje. Najważniejsze ze się udało i teraz już jeżdzę sam. Polecam do zdawania Ostrołęcki WOrd.
ODPOWIEDZ