Bezpieczeństwo danych wrażliwych

Smartfony, samochody elektryczne, laptopy - polecamy sprzęt, sklepy i inteligentne rozwiązania.
Gabryś

Bezpieczeństwo danych wrażliwych

Post autor: Gabryś »

Bardzo ważne jest dla mnie bezpieczeństwo danych które przechowuję, staram się możliwie najlepiej je zabezpieczać. Zastanawiam się nad zdobyciem takiego certyfikatu: http://www.adees.net/iso_27001.php - licząc na to że ta firma pomoże mi w formalnościach. A Wy jak sobie z tym radzicie?
Nowaczyk Jaśka

Re: Bezpieczeństwo danych wrażliwych

Post autor: Nowaczyk Jaśka »

Często zapominamy o ochronie danych w telefonach komórkowych, a w ostatnim czasie posługujemy się tymi urządzeniami częsciej niż komputerem. Do ochrobu telefonu można wykorzystać rózne aplikacje o których możemy przeczytac na stronie https://itwiz.pl/firmowe-telefony-tabl ... scie-rodo/. Pozwalają nam na ochrone danych i uniknięcie ryzyka.
Darios

Re: Bezpieczeństwo danych wrażliwych

Post autor: Darios »

No to może zastanowić sie nad wsparciem w poprawie bezpieczenstaw sieci do tego przed wyciekiem danych. My wybralismy dodatkowo nvision i używamy ich wszystkich sześciu modułów. Ułatwia nam inwentaryzacje sprzetu, monitoring pracownikow, czy tez ogólnie seci w której pjawiaja sie nowe urzadzenia czesto majace szkodliwe oprogramowania ktore moga wykrasc ważne informacje. Od kiedy go w dziale it używamy to nie wpływa na obciążenie sieci Plusem jest tez modul smarttime bo mamy wieksze mozliwosci kontroli pracownikow ktorzy nie zajmowali się swoimi obowiązkami
ODPOWIEDZ