Poznam opinię o Funkymedia

Smartfony, samochody elektryczne, laptopy - polecamy sprzęt, sklepy i inteligentne rozwiązania.
Awatar użytkownika
monika
Posty: 2
Rejestracja: 07 lut 2019, 22:23

Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: monika »

Czy ktoś ma doświadczenia z współpracy z firmą funkymedia.pl?
Szukam opinii na ich temat, efektów i poziomu obsługi klienta.
Awatar użytkownika
pawel_1979
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2019, 10:58

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: pawel_1979 »

Ja z nimi współpracuję :)

zleciłem im reklamę w Google - na początku testowo SEO + Adwrods dla jednej z moich stron, dzisiaj zajmują się moim wszystkimi serwisami.
Efekty były zgodnie z założeniami (w przypadku jednego serwisu są lepsze niż zakładali).

Obsługa klienta też jest na wysokim poziomie, odpowiadają na każde pytanie, dzielą się wiedzą a sam kontakt z nimi jest wzorowy.

Warto też dodać, że w odroznieniu od innych agencji proponują ludzkie warunki współpracy, bez kar umownych i bez długoterminowych zobowiązań.

myślę, że na tle innych agencji, a miałem ich masę, funkymedia pozytywnie się wyróżnia i na dzień dzisiejszy nie planuje zmiany agencji

polecam
Awatar użytkownika
Kaśka
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:46

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: Kaśka »

Funkymedia pozycjonują mi stronę przez dwa lata, początkowo było różnie i nie wiedziałam za co płacę. Jest sporo zachodu z tymi całymi dostępami. Z czasem pojawiły się pierwsze pozycje na pierwszej stronie, teraz jest coraz lepiej. Tak więc opinię na temat funkymedia mam dobrą chociaż samo płacenie za takie rzeczy uważam za dziwne podejście google powinno być dla ludzi, robię stronę i jestem a nie jakieś pozycjonowanie. W normalnym świecie jak mam towar to idę na stragan albo na targ i sprzedaję, a w internecie to samemu nic nie można zrobić, a wszyscy tam siedzą nawet na sraczu z telefonem. Taka moja opinia!
Awatar użytkownika
Olga83
Posty: 5
Rejestracja: 19 mar 2019, 13:18

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: Olga83 »

Kaśka, bo pozycjonowanie wymaga czasu. I przy ilości stron, które są zaindeksowane, jest konieczne. Nie dziwię się, że nie ogarniałaś tematu, bo to nie jest proste. Ja mam doświadczenie z kilkoma agencjami tego typu. I była to porażka. Przed rozpoczęciem współpracy czytałam opinie o Funkymedia i postanowiłam do nich przenieść całość działań związanych z pozycjonowaniem. I nie zawiodłam się, pozytywne opinie w pełni zasłużone. Oni po prostu wiedzą co robią. Nie wnikam jak to osiągają, ale efekty są. A to dla mnie najważniejsze.
Awatar użytkownika
Blood
Posty: 3
Rejestracja: 20 mar 2019, 14:48

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: Blood »

Mam podobne zdanie co osoba powyżej. Kaśka, pozycjonowanie to bardzo złożony proces i na pewno nie uzyskasz efektów od samego początku. To, że na początku nie ma efektów, nie znaczy, że firma nic nie robi oraz ze nie pozycjonuje strony. Wypozycjonowanie strony od zera łatwe nie jest bo składa się na to wiele czynników. Optymalizacja strony, katalogi i innego rodzaju działania. Jakby jakaś firma znalazła sposób na to aby w ciągu jednego dnia umieścić stronę na pierwszej stronie to zarabialiby miliony. Ciesz się, że efekty są. Bo sam do niedawna jeszcze współpracowałem z firmą, której co miesiąc płaciłem dość spore pieniądze, obiecywali góry ale efektów nie widziałem. Z Funky media współpracuje od niedawna, ale przynajmniej widzę, że COŚ robią oraz, że strona pnie się do góry. Poza tym kontakt jest dobry i można o wszystko się dopytać oraz tłumaczą co robią podczas gdy w poprzedniej firmie nie szło z nikim się dogadać, bo każdy zajęty.
Awatar użytkownika
greta
Posty: 173
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:55

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: greta »

Dla mnie agencja na 5+. Rzetelni, solidni, nie naciągają. Konkretnie mówią co się, a co nie ma sensu. Dziś marketing internetowy nie jest prostą sprawą, a oni zdecydowanie wiedzą co robią. Moja opinia nie może być inna - polecam, nie będziesz zawiedziona.
Awatar użytkownika
ok34
Posty: 7
Rejestracja: 21 mar 2019, 14:41

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: ok34 »

Mam przyjemność współpracować z nimi od 3 miesięcy. Świetni specjalisci i duże zaangażowanie. Działania sa sprawne i efektywne. Strona bardziej widoczna co przełozyło się już na zyski dla firmy. Oraz więcej klientów. Szczerze to nie byłem przekonany do takich usług bo wcześniej wierzyłem w klientów jedynie z polecenia jednak mój współnik namówił mnie na wejście w reklamę internetową. I faktycznie przyniosło to wymierne efekty tak wiec musiałem zmienić zdanie.
Podoba mi się, że jest możliwość konsultacji i wiadomo co firma w danym czasie robi.
Awatar użytkownika
Bilbo
Posty: 31
Rejestracja: 22 mar 2019, 14:11

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: Bilbo »

Oj do tej pory wiele firm zajmujących się usługami seo miałem okazję przetestować. Z różnym rezultatem. Na początku obiecują niewiadomo co, jakieś złote góry ale jak przychodzi co do czego to okazuje sie, ze trzeba im dużo płacić ale tak naprawdę efekty mierne. O funkymedia wiele napisać nie mogę, nie chcę tutaj wystawiać jakichś fałszywych opinii ale ciągu tych 2 miesięcy współpracy widzę, ze firma jest profesjonalna i okazuje się, ze są już pierwsze efekty podczas gdy w innych firmach nie było to osiągalne.
O uczciwych wykonawców obecnie trudno a ta firma jest zdecydowanie uczciwa.
Awatar użytkownika
Olala
Posty: 68
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:14

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: Olala »

To fakt. Agencje obiecują dużo, a potem rezultaty mizerne. Każdy, kto chociaż raz korzystał z usług takich jak pozycjonowanie czy kampanie Adwords doskonale o tym wie. Ale nie w Funkymedia. Tu opinia może być tylko jedna - mega pozytyw. Ludzie z pasją i doświadczeniem. Już na początku jasno określają co się da, a w co raczej nie inwestować. Mają "nosa" i ogromne know how więc tematy takie jak np. dobór fraz kluczowych to dla nich pestka. Jeśli szukasz opinii o tej agencji to myślę, że znajdziesz tylko pozytywne, bo współpraca z nimi to sama przyjemność.
Awatar użytkownika
Cheniek
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2019, 13:35

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: Cheniek »

Niestety ale mam podobne doświadczenia. Wiele firm obiecuje na początku jakieś złote góry Ale potem jak przychodzi co do czego to efekty są kiepskie i w zasadzie to nie wiadomo za co się płaci. Sam rozumiem, że na efekty pozycjonowania trzeba trochę poczekać ale jak po roku działania w tym kierunku innej firmy nie widziałem rezultatów, to powiedziałem stop. Funky media polecił mi kumpel, postanowiłem zobaczyć co mi zaoferują i jako partner biznesowy firma sprawdza się o wiele lepiej.
Ruch na stronie wzrósł w znaczący sposób, coraz więcej osób znajduje kontakt do firmy z przeglądarki, chociaz do niedawna większość klientów miałem z facebooka.
Awatar użytkownika
filka
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2019, 21:35

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: filka »

Mało kiedy wystawiam opinie różnym firmom za działania, ale tutaj firma funkymedia jest tego warta. Opinia jak najbardziej pozytywna na wysokim poziomie, sprawdza się pod wieloma względami. Terminowość, super raport, wzrost ruchu i pozycji i wiele innych. Najważniejsze mają rozwiązanie na różne problemy.
Awatar użytkownika
Mariianna
Posty: 35
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:07

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: Mariianna »

Opinia opini nie równa, jednak widzę, że generalnie pozytywnie wypowiadacie się na temat Funkymedia. Ja jak szukałam również kogoś kto zajmie się moją stroną internetową, reklamą w internecie mojej firmy to wiele dobrego słyszałam o tej firmie. Myślę, że spokojnie można u nich spróbować skorzystać z tego typu usług
Awatar użytkownika
Natalia
Posty: 6
Rejestracja: 27 mar 2019, 14:13

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: Natalia »

Firmę znalazłam przez internet. I pomyślałam sobie, że skoro firma jest w stanie wypozycjonować siebie wyżej niż konkurencja, to jakieś pojęcie w temacie muszą mieć! I muszą mieć doświadczenie w tym co robią. Zleciłam im działania marketingowe, na początku audyt seo. Okazało się, że trzeba zmienić kilka rzeczy na mojej stronie firmowej. Potem zabrali się za usługi związane z pozycjonowaniem. Jestem zadowolona bo widziałam efekty już w krótkim czasie, poza tym kilka osób zwróciło mi uwagę na to, że strona wreszcie działa tak jak powinna (chodziło głównie o dzialanie na urządzeniach mobilnych). Muszę przyznać, że tak zaangażowanej ekipy się nie spodziewałam.
Awatar użytkownika
steffi
Posty: 249
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: steffi »

Trafiłam na ich stronkę przez jeden z artykułów na ich blogu https://funkymedia.pl/kto-i-jak-moze-uz ... rants.html dotyczących wsparcia finansowego Ad Grants. Prowadzę organizacje non-profit i znalazłam fajną opcję na wsparcie finansowe jeżeli chodzi o reklamę. Być może kiedyś skorzystam z usług Funkymedia, bo generalnie słyszałam pozytywne opinie na ich temat. Znają sie na swojej pracy
Awatar użytkownika
Wiolka
Posty: 32
Rejestracja: 27 mar 2019, 13:21

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: Wiolka »

Dobrze, że szukacie opinii o tego typu firmach. Jeżeli chodzi o marketing internetowy to ciężko jest wybrać coś spośród tak dużej konkurencji. Sama firma Funkymedia ma bardzo dobre opinie, gdzie nie szukam tych to trafiam na bardzo pozytywne. Więc myślę, że spokojnie można wybrać ich jeżeli chodzi o SEO, SEM czy też inne działania reklamowe w sieci
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 48
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:45

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: lila87 »

Jak dla mnie firma Funkymedia jest bardzo fajna i ma wiele ofert w dobrej cenie . Opinia moja jest pozytywna. Pomogli wypozycjonować stronę, coraz więcej osób zagląda tam i uczestniczy w różnych akcjach. Wszystko wykonane fachowo i szybko. Polecam.
Awatar użytkownika
Cleo
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2019, 12:50

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: Cleo »

Współpraca z Funkymedia - absolutnie bez zastrzeżeń. Solidni, rzetelni, kompetentni. Mają dobre opinie i są to w pełni zasłużone opinie. Nowoczesne podejście to tematu promocji w sieci - nie tylko do tematu pozycjonowania. Polecam.
Awatar użytkownika
Karolina33
Posty: 44
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:15

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: Karolina33 »

Ode mnie leci opinia - na 5 z plusem. Bardzo udana współpraca jeśli chodzi o pozycjonowanie. Ludzie z Funkymedia wyjaśnili mi o co chodzi, dlaczego to potrzebne i dlaczego warto. I faktycznie - dzięki ich działaniom strona stała się widoczna w wyszukiwarce, a ja mam nowych klientów.

jak posiac szczypiorek
Awatar użytkownika
Marika
Posty: 19
Rejestracja: 10 kwie 2019, 12:05

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: Marika »

Na dobre opinie trzeba sobie zapracować. W przypadku Funkymedia ciężka praca daje efekty. Są solidni i niezawodni - a to sobie cenię. Branża seo, sem nie jest prosta. Wiedza to jedno, a doświadczenie to drugie. Tu idą w parze więc efekty są.
Awatar użytkownika
Jordan
Posty: 13
Rejestracja: 11 kwie 2019, 7:16

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: Jordan »

Moja opinia o nich jest niezmienna od kilku lat. Po prostu profesjonaliści. Zaangażowani, kreatywni, pełni pomysłów. Zawsze gotowi na nowe wyzwania. Serdecznie polecam Funkymedia.
Awatar użytkownika
voytek2
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 17:20

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: voytek2 »

Kompletnie się na tym nie znam. Nie będę w stanie pomóc w tym zakresie.
Nie kodż do lasu, czypać bzu,
I nie wierz kłopcu, jako psu!
Awatar użytkownika
Beata
Posty: 6
Rejestracja: 15 kwie 2019, 14:04

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: Beata »

Funkymedia mają dobre opinie. Jestem jedną ich zadowolonych klientek. Jeśli chodzi o marketing internetowy i pozycjonowanie to są niezastąpieni. Audyt, optymalizacja, dobór fraz i w końcu same działania pozycjonujące - według najlepszych i najnowszych standardów.
Awatar użytkownika
Krox
Posty: 3
Rejestracja: 15 kwie 2019, 14:14

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: Krox »

Bezapelacyjnie najlepsi. I każda pozytywna opinia jest moim zdaniem na miejscu. Bo po prostu wiedzą co robią. U mnie zajmowali się kampaniami linków sponsorowanych. Nigdy nie myślałam, że kampanie Adwords mogą mieć taką konwersję i być tak skuteczne.
Awatar użytkownika
Kowalska
Posty: 4
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:09

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: Kowalska »

Ktoś pisał, że jakość usług agencji tego typu jest różna. I faktycznie tak jest - mam podobne doświadczenia. Dopiero współpraca z Funkymedia pokazała mi, jak powinny te działania wyglądać. Znają się na swojej robocie. Mało tego - nie obiecują "złotych gór", ale rzetelnie mówią co i jak. Polecam. Pozytywne opinie nie dziwią, bo śmiało mogę powiedzieć, ze to najlepsza agencja marketingowa.
Awatar użytkownika
CecyliaC
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2019, 12:32

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: CecyliaC »

Zdecydowanie tak - a ludzie z Funkymedia takimi specjalistami są. Nie bez powodu mają opinie jakie mają. Ja myślałam, że nigdy nie uda mi się rozkręcić mojego sklepu online. A odkąd Funkymedia mnie pozycjonują i prowadzą mi kampanie Adwords - wszystko działa jak trzeba. Mam klientów i jestem zadowolona. Także dla mnie to mega specjaliści.
Awatar użytkownika
kaki082
Posty: 6
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:10

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: kaki082 »

Popytajcie znajomych w tej materii. Z całą pewnością będą oni w stanie pomóc.
Awatar użytkownika
vanda
Posty: 181
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:51

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: vanda »

Nawet nie wiem jaki to typ reklamy... No, ale dzisiaj wszystko się zmienia i są wprowadzane nowe techniki reklamowe, że już trudno nad tym nadążyć. Poczytajcie sobie chociażby jakiś artykuł, a dowiecie się z niego o tym jak sztuczna inteligencja zostanie wykorzystana w marketingu.
Awatar użytkownika
Kris
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2019, 7:37

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: Kris »

Nie wiesz co to reklama Adwords? Dziś chyba każdy o tym słyszał. Ale zrobienie dobrej kampanii nie jest łatwe. Wiem, bo próbowałam i straciłam na tym sporo. Chciałam zrezygnować, ale trafiłam na dobre opinie o Funkymedia i postanowiłam im to zlecić. I wszystko zaczęło się kręcić :D Nie wiem jak to zrobili, ale mam coraz więcej klientów :) Polecam.
Awatar użytkownika
Dorota22
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwie 2019, 11:35

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: Dorota22 »

W moim przypadku współpraca z Funkymedia była bardzo udana. I muszę ich pochwalić za rzetelność, sumienność i terminowość. Opinia moja, jak i innych osób z firmy, które kontaktowały się z nimi może być tylko polecająca. Prowadzą działania klarowne i wiadomo za co się płaci. Zero naciągania, a efekty ich pracy są faktycznie widoczne.
Awatar użytkownika
kamila241
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2019, 8:49

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: kamila241 »

Rozwiązania oferowane przez Funkymedia są nie tylko bardzo skuteczne, ale dodatkowo stale dostosowują je do zmieniających się realiów mediów. Jestem bardziej niż zadowolona z dotychczasowej współpracy i rozumiem te wszystkie pozytywne opinie na ich temat. Sama mam podobną.
Awatar użytkownika
inna34
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2019, 11:08

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: inna34 »

WItam. Funkymedia robili mi reklamę mojego sklepu. Wyszło nieźle i jestem bardzo zadowolona. Obroty rosną, roboty przybywa - tak samo jak pozytywnych opinii o Funkymedia. Ja polecam, fajna ekipa.
Awatar użytkownika
wrona241
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2019, 17:31

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: wrona241 »

Funkymedia.pl to generalnie grupa świetnych fachowców, do tego nieźle rozeznanych w realiach reklamy internetowej. Mają dobre opinie i wcale się nie dziwię. Myślałam, że wiem sporo na temat tych kanałów promocji, okazało się jednak, że wiedzą więcej. Polecam.
Awatar użytkownika
karina35
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2019, 12:53

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: karina35 »

Mam bardzo dobre zdanie o Funkymedia, więc moja opinia raczej nie będzie zaskoczeniem. Promocją mojej witryny zajęli się bardzo kompleksowo. Pierwsze efekty były szybko widoczne. Optymalizacja kogu pozwoliła utrzymać uzyskane efekty. Polecam, ci ludzie znają się na swojej pracy.
Awatar użytkownika
halina56
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:36

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: halina56 »

Współpracuję z Funkymedia już kilka miesięcy. Widać efekty, strona pnie się z dnia na dzień bez mała. Bardzo komunikatywni i skrupulatni. Mogę śmiało powiedzieć, że opinie o tej firmie są jak najbardziej prawdziwe. Sama również polecam.
Awatar użytkownika
aldona54
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2019, 13:31

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: aldona54 »

Współpracowałam już z Funkymedia. Poziom obsługi klienta na bardzo wysokim poziomie. Nie zdarzyło się jeszcze, żebym poczuła się mało istotna, wręcz przeciwnie. Co do skutków, to trzeba się liczyć z tym, że nie pojawiają się z dnia na dzień. Ale zdecydowanie są i do tego firma jest w stanie utrzymać je. Zdecydowanie polecam i jestem kolejną osobą, która wystawia im pozytywną opinię.
Awatar użytkownika
sylwka35
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2019, 14:33

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: sylwka35 »

Jakiś czas temu zadzwonił do mnie znajomy, że znalazł w końcu godną polecenia firmę zajmującą się reklamą w internecie. Liczę się z jego opinią więc dopytałem o szczegóły. Chodziło właśnie o Funkymedia. Od tamtej mniej więcej pory współpracuję z nimi i nie narzekam. Wszystko jest tak jak być powinno. Polecam.
Awatar użytkownika
ewelina32
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2019, 8:14

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: ewelina32 »

Solidna i skuteczna firma. Mam z nimi kontakt od czasu jak polecił mi ich mój znajomy. U niego Funkymedia wykonało kawał dobrej roboty i ma na ich temat bardzo dobrą opinię. Sam mam podobną, bo serio starają się.
Awatar użytkownika
karina98
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2019, 12:15

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: karina98 »

Nie pamiętam już dokładnie jak długo Funkymedia zajmują się moimi dwoma serwisami, ale wiem, że robią to skutecznie. Od samego początku do dziś współpraca układa się bardzo pomyślnie. Dbają o klienta, no i co za tym idzie również o swoją opinie. Wystarczy czasem jeden niezadowolony klient.
Awatar użytkownika
kubuloch
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2019, 12:58

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: kubuloch »

Dobry temat założyliście. Przydatne informacje jak dla mnie.
Jaki sens ma życie, jeśli nie można go z kimś dzielić?
Awatar użytkownika
luizka23
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2019, 11:25

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: luizka23 »

Pewnie masz już sporo pozytywnych opinii na temat Funkymedia, ale dorzucę swoją. Firma świetnie radzi sobie z każdym zleceniem. U mnie to były dość nietypowe wyszukiwania, ale dali radę. Kontakt super, realizacja również. Tylko polecać :)
Awatar użytkownika
ida453
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2019, 11:37

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: ida453 »

Dużo zależy od tego na jaką formę się zdecydujesz, bo Funkymedia radzą, ale ostateczna decyzja zawsze należy do ciebie. U mnie sprawdzili się świetnie przy okazji Google Ads. Poziom obsługi - więcej niż zadowalający, efekty widoczne i utrzymane dłuższy czas. Widzę zresztą, że tu opinie w miarę zgodne :)
Awatar użytkownika
anita56
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:00

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: anita56 »

Bardzo sensownie działająca firma. W Funkymedia chyba pierwszy raz spotkałam się z darmowym podstawowym audytem SEO/SEM. To doskonała podstawa do dalszych działań i szansa na znalezienie słabych punktów serwisu. W mojej opinii oferowanie tej usługi za darmo świadczy i klasie firmy.
Awatar użytkownika
wiola43
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2019, 10:55

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: wiola43 »

Dobrzy fachowcy z zakresu pozycjonowania i nie tylko. Ja często korzystam na przykład ze wsparcia programistycznego jakie oferują swoim klientom. To wygodne, godzinne pakiety w czasie których panowie są w stanie zmodyfikować naszą stronę tak jak jest akurat potrzebne. Zazwyczaj odbywa się to sprawnie i bardzo szybko. Stąd moja pozytywna opinia.
Awatar użytkownika
stasia63
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2019, 12:50

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: stasia63 »

Funkymedia znają się na swojej pracy. Oferują wiele różnych usług, ja akurat korzystałam z SEO Copywritingu. Bardzo korzystnie wpłynęło to na moją sprzedaż, stronka z ich tekstem zaczęła się praktycznie sama pozycjonować. Większość opinii jakie na ich temat krążą jest prawdziwych - to fajnie zorganizowana grupa doświadczonych fachowców.
Awatar użytkownika
jola45
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2019, 7:30

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: jola45 »

Funkymedia to sprawnie działająca firma zajmująca się różnymi formami marketingu w sieci. U nas zorganizowali kampanię AdWords, która przez remarketing sprawiła, że klienci wracali na naszą stronę. Z firmą współpracuje się bardzo sympatycznie, więc tak jak ich inni klienci, również mam na ich temat dobrą opinię.
Awatar użytkownika
iwona534
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2019, 7:41

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: iwona534 »

Jeśli chodzi o opinię ze współpracy z Funkymedia to może być tylko dobra. Świetnie się z nimi współpracuje, a pozycjonowanie stron to nie ich jedyna umiejętność. Ja zamawiałam nowe teksty na stronę a ich redaktorzy znają się na tym i mają przyjemne pióra.
Awatar użytkownika
janina65
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2019, 9:29

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: janina65 »

Współpracowałam już z kilkoma firmami zajmującymi się tym czym Funkymedia i w mojej opinii współpraca z tymi ostatnimi to coś co z pewnością ci się spodoba. Firma rzetelna, kontaktowa, terminowa. Nie zdarzyło mi się mieć z nimi jakichkolwiek problemów.
Awatar użytkownika
jola53
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2019, 10:02

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: jola53 »

Kilka miesięcy temu rozpoczęliśmy współpracę z Funkymedia w zakresie pozycjonowania naszej strony. Współpraca układa znakomicie, zupełnie tak jak wyczytałam w opiniach innych klientów. Efekty już widać, i utrzymują się, także polecam.
Awatar użytkownika
janina53
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2019, 14:43

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: janina53 »

Firma Funkymedia prowadziła dla naszej wirmy kampanię Google Ads. Sprawnie, efektywnie i skutecznie. Mogę spokojnie polecić. Świetnie sprawdzają się zarówno w reklamie jak i pisaniu tekstów na strony. Opinie, które krążą na ich temat nie są przesadzone.
Awatar użytkownika
jola645
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2019, 12:24

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: jola645 »

Jeśli trafiłaś do Funkymedia to możesz być spokojna o swoją stronę i jej pozycję. Firma ma świetne opinie a ja miałam z nimi do czynienie, i wszystko odbywało się w jak najlepszym porządku. Nie wiem jak z twoją stroną, ale u mnie bardzo pomógł ich profesjonalny SEO Copywriting.
Awatar użytkownika
olga563
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2019, 10:04

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: olga563 »

Z Funkymedia współpracuję przy pozycjonowaniu mojej strony. Przy okazji wykorzystałam fakt posiadania przez nich zespołu programistów, którzy pomogli mi zmodyfikować stronę. Fajny zespół, fajna współpraca, zatem opinia również fajna :)
Awatar użytkownika
anka075
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2019, 18:33

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: anka075 »

Z firmą funkymedia.pl współpracuję już od jakiegoś czasu i mam bardzo dobrą opinię na temat ich pracy. Wiadomo, że pozycjonowanie nie jest proste i początki bywają trudne, ale późnej byłam już bardzo zadowolona z efektów. Śmiało mogę ich polecić.
Awatar użytkownika
kalina090
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:04

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: kalina090 »

Pozycjonowanie strony to nie jest prosta sprawa, dlatego jeśli chce się widzieć efekty, trzeba zlecić to doświadczonej firmie. W mojej opinii taką firmą jest właśnie funkymedia.pl. Na rynku działają już dosyć długo i znają się na swojej pracy.
Awatar użytkownika
amika53
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:47

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: amika53 »

Wiem, że funkymedia.pl znają się na swojej robocie. Zleciłam im reklamę w Google, a efekty są z miesiąca na miesiąc coraz lepsze. Mam bardzo dobrą opinię na ich temat.
Awatar użytkownika
asia744
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2019, 18:22

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: asia744 »

Firma funkymedia.pl ma dobre opinie w internecie i istnieje na rynku już dosyć długo. Ja polecam ich, bo mi prowadzą kampanię od kilku miesięcy i efekty są naprawdę zadowalające. Znają się na tym, co robią.

dzienne zapotrzebowanie cynku
Awatar użytkownika
basia003
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2019, 18:26

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: basia003 »

Współpracuję z funkymedia.pl od kilkunastu miesięcy i mam taką opinię, że jest to jedna z lepszych firm z branży. Świadczą o tym efekty, na które trzeba trochę poczekać, ale cierpliwość popłaca. Polecam ich każdemu, kto prowadzi własną stronę.
Awatar użytkownika
himera53
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2019, 14:05

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: himera53 »

Jestem więcej niż pewna, że będziesz zadowolona ze współpracy z Funkymedia. Firma rzetelna, sprawnie działająca no i bardzo kontaktowa. Muszę przyznać, że po doświadczeniach z poprzednią formą pozycjonującą, która miała problem z odebraniem prostego telefonu, to w mojej opinii bardzo ważna cecha.
Awatar użytkownika
olga901
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2019, 18:21

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: olga901 »

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że pozycjonowanie to trudna praca i na efekty trzeba trochę poczekać. Jeśli ktoś jest cierpliwy, to po jakimś czasie będzie zadowolony ze współpracy z funkymedia.pl. Mają dobre opinie, które mogę tylko potwierdzić.
Awatar użytkownika
malina003
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2019, 18:24

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: malina003 »

Zdaję sobie sprawę, że pozycjonowanie nie jest proste, ale specjaliści z funkymedia.pl mają swoje sposoby. Dobre opinie w internecie są odzwierciedleniem moich słów. Myślę, że to najlepsza firma w branży.
Awatar użytkownika
oliwia911
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2019, 18:30

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: oliwia911 »

Współpracuję z funkymedia.pl i mogę wyrazić o nich opinię. A jest ona bardzo pozytywna, bo widać, że ich pracownicy znają się na pozycjonowaniu i wiedzą, w jaki sposób poprowadzić kampanię, aby było widać efekty. Polecam ich każdemu, kto prowadzi własną stronę internetową.
Awatar użytkownika
roza001
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 18:33

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: roza001 »

Nie znam się na pozycjonowaniu, ale wiem, że funkymedia.pl to świetni specjaliści. Mi prowadzą kampanię od kilku miesięcy i już widzę efekty. W mojej opinii warto im zaufać i skorzystać z fachowej pomocy.
Awatar użytkownika
karina701
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 18:36

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: karina701 »

W mojej opinii pozycjonowanie strony jest bardzo przydatne, a jedną z lepszych firm w branży jest funkymedia.pl. Uważam, że efekty mówią same za siebie. Każdy, kto prowadzi własna stronę powinien ich sprawdzić.

standy pod głośniki
Awatar użytkownika
kasia888
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 20:25

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: kasia888 »

Wiem, że funkymedia.pl znają się na swojej robocie. Zleciłam im reklamę w Google, a efekty są z miesiąca na miesiąc coraz lepsze. Mam bardzo dobrą opinię na ich temat.
Awatar użytkownika
daria645
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2019, 12:17

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: daria645 »

Chyba nie spotkałam jeszcze niezadowolonego klienta Funkymedia. Wszyscy moi znajomi korzystający z ich usług mają na temat współpracy i efektów bardzo pozytywne opinie. Sama również przekonałam się, że firma jest sprawna i nie obiecuje gruszek na wierzbie, same konkrety, a tak lubię.
Awatar użytkownika
ania534
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2019, 10:38

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: ania534 »

Też polecam Funkymedia i pozycjonowanie z tą firmą. Bardzo dużo pozytywnych opinii, dobry kontakt z klientem no i przede wszystkim świetna znajomość zagadnień związanych z pozycjonowanie - to wszystko składa się na sukces tej firmy.
Awatar użytkownika
daria641
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2019, 11:25

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: daria641 »

Współpraca z Funkymedia to jedna z lepszych rzeczy jakie mi się ostatnio przytrafiły. Poprzednia firma zajmująca się pozycjonowaniem mojej strony jakoś nie mogła, lub nie umiała odnaleźć się w temacie. Tym razem wybierając szukałam opinii w internecie, wybrałam tę firmę, o której mówi się najlepiej. Nie jestem zawiedziona.
Awatar użytkownika
sandra653
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2019, 8:17

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: sandra653 »

Bardzo mile wspominam okres współpracy z Funkymedia. Z pewnością będę do nich wracała z kolejnymi zleceniami. Zresztą stale jesteśmy w kontakcie. Nic dziwnego, że tyle tu pozytywnych opinii, firma jest super.
Awatar użytkownika
hanna534
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2019, 8:48

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: hanna534 »

Naszą stronę pozycjonowało właśnie Funkymedia. Nie mogę powiedzieć złego słowa o firmie. Wszystkie pozytywne opinie jakie znalazłam na ich temat w sieci okazują się być jak najbardziej zapracowane i prawdziwe.
Awatar użytkownika
olga734
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2019, 11:15

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: olga734 »

Żeby poznać opinię o Funkymedia wystarczy zobaczyć efekty ich pracy. Strony które promowali, poprawiali lub pozycjonowali mówią same za siebie. Lista zadowolonych klientów jest pokaźna i do mnie akurat przemawia. Sama jestem zadowolonym klientem, więc wiem co mówię.
Awatar użytkownika
judyta675
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2019, 9:08

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: judyta675 »

Nie ma co szukać opinii o Funkymedia tylko trzeba rozpocząć współpracę z nimi :) Bardzo fajni ludzie, ale nie to jest najważniejsze. Moim zdaniem najważniejsza jest ich wiedza i umiejętność wykorzystania jej w praktyce.
Awatar użytkownika
aldona534
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2019, 10:47

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: aldona534 »

Jeśli chodzi o moją opinię o Funkymedia to jest pozytywna. Zarówno efekty ich pracy przy pozycjonowaniu mojej strony jak i poziom obsługi klienta. Po prostu dobra firma i ludzie znający się na rzeczy.
Johny

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: Johny »

Polecam funkymedia, mają świetne artykuły na blogu https://funkymedia.pl/blog, opracowania są rzeczowe i profesjonalne.
Dla osób spędzających dużo czasu w samochodzie polecam podcast funkymedia https://open.spotify.com/show/4SH0JH0uzTQlwJNb59nVzf albo na youtube.
Internetnews

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: Internetnews »

Często słyszy się, jak ważne jest umożliwienie klientom pozostawienie opinii o produkcie na stronie internetowej sklepu. Teoretycznie wiele sklepów do tej rady się zastosowało i umieściło na stronach produktowych okienka pozwalające na dodanie komentarza, przy których znalazło się proste i jasne call-to-action w stylu “oceń nasz produkt” czy “pozostaw komentarz”. Niestety, w równie wielu przypadkach komentarzy na stronach produktowych próżno szukać. Pewną pomocą w tej materii wydawać mogą się social media i właściwie aktywność związana z opiniowaniem przeniosła się właśnie tam.

Dlaczego opinie klientów są tak istotne? Wpływają one na decyzje zakupowe innych użytkowników sieci. Tak działa właśnie Zero Moment of Truth - Zerowy Moment Prawdy. Potencjalny klient zaczyna poszukiwać w sieci informacji o produkcie, który chce kupić - sprawdza recenzje, opinie innych klientów, oceny na forach itp. Porządnie przeprowadzony przez klienta research pozwala mu na zweryfikowanie, czy dany produkt rzeczywiście wart jest zakupu. Możliwość weryfikacji to jeden powód, dla którego tak chętnie sięgamy do opinii innych użytkowników. Drugim jest poszukiwanie w ich opiniach potwierdzenia naszego dobrego wyboru.

Zobacz więcej: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-opin ... ceny-firmy
Karolina_aa

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: Karolina_aa »

Dobra współpraca, brak opóźnień, kontakt telefoniczny jak i mailowy wzorowy.
Opinia pozytywna, polecam funkymedia do długofalowej współpracy i jednorazowych zleceń zwłaszcza copywriting.
Ceny umiarkowane adekwatne do zaangażowania pracowników i moich oczekiwań.
Arek

Re: Poznam opinię o Funkymedia

Post autor: Arek »

Umowa w Funkymedia jest prosta i czytelna jak elementarz pierwszoklasisty. Takich umów na rynku brak, wszędzie drobny druk, małe kolumny, dziwne frazesy i odniesienia do szczegółów z gwiazdkami. Wypowiedzenie umowy wtedy kiedy mi odpowiada, a nie za 12 miesięcy. Opinii nie mam ale porównując oferty ta wyglada bezpiecznie.
ODPOWIEDZ