Hej Wam!

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Koń217

Hej Wam!

Post autor: Koń217 »

Witam serdecznie. Jestem koniem (tak naprawdę to nie, ale Ciii... A właściwie: Ihahahaha!), więc nie spodziewacie się mojego hobby. Otóż piszę bloga! https://bbrr.pl/skup-nieruchomosci-za-g ... niu-jesli/ <- Tutaj macie link do najnowszego artykułu. Miło Was poznać, narazieeee!
Karuś

Re: Hej Wam!

Post autor: Karuś »

Ogólnie sam skup nieruchomości ja uważam za bardzo fajną sprawą i oczywiście ja również już miałem okazję korzystać właśnie z takiego rozwiązania. Najbardziej podobała mi się współpraca z firmą https://transakcja24h.pl/ ponieważ tak naprawdę to oni bez problemów skupili ode mnie moje mieszkanie.
Czarek568

Re: Hej Wam!

Post autor: Czarek568 »

Ja sam osobiście nie jestem zwolennikiem biur nieruchomości. Od kiedy na swojej drodze zacząłem bardziej interesować sie pracą inwestorów no i tak trafiłem na Pana Tomasza https://tomaszlaskowski.com.pl/ który mi pomógł i przekazał dużo darmowej wiedzy. :) Miałem kapitał który chciałem zainwestować ale bałem się, że nie wystarczy no i w taki oto sposob wszedlemw spolke. Mam nadzieję, że niedługo pojawią się pierwsze zyski. I na pewno wiem, że kolejną inwestycje będę zajmował się już sam, ale naprawdę jestem wdzięczny za ogrom wiedzy którą zdobyłem. Na jego stronie jest rowniez darmowy e-book z którym warto się zapoznać jeśli ktoś interesuje sie podbnymi tematami :)
EricMitchel

Re: Hej Wam!

Post autor: EricMitchel »

Hey! My name Eric Check here google ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
ODPOWIEDZ