Internetowe apteki

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 258
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:04

Internetowe apteki

Post autor: Andrzej1 »

Wszyscy moim znajomi robią zakupy w sieci, co zresztą mnie w ogóle nie dziwi. Nie sądziłem jednak, że można też kupować przez internet leki i suplementy. Jeśli Was to interesuje, to powinniście zajrzeć do https://www.apteka-leki.pl/ W ten sposób będziecie w stanie o wiele skuteczniej podejść do tego tematu. Sami się o tym przekonajcie.
Awatar użytkownika
serce
Posty: 66
Rejestracja: 08 sty 2020, 8:08

Re: Internetowe apteki

Post autor: serce »

Myślę, że obecnie mamy dużo różnych leków i metod leczenia i warto podjąć świadomą decyzję. Na przykład ciekawą ofertę można znaleźć tu: https://www.hempking.eu/category/zdrowi ... -tarczycy/. Właściwości konopi były znane już w czasach starożytnych. Roślina ta od zarania dziejów stosowana jest jako panaceum na wiele dolegliwości. Konopie w przeciwieństwie do marihuany nie zawierają substancji narkotycznej THC, dlatego nie można się nimi odurzać. Myślę, że warto poszerzać swoją wiedzę na ten temat.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 35
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:01

Re: Internetowe apteki

Post autor: Eliza111 »

jeśli kogoś dręczy pytanie czy konopie są legalne to poczytajcie artykuł na stronie https://naturalniezkonopi.pl/czy-konopi ... -w-polsce/ tutaj jest to wszytko wyjaśnione. Macie tam także sklep gdzie można kupi c legalne produkty z zawartością konopi.
Zózanna

Re: Internetowe apteki

Post autor: Zózanna »

Eliza111 pisze: jeśli kogoś dręczy pytanie czy konopie są legalne to poczytajcie artykuł na stronie https://naturalniezkonopi.pl/czy-konopi ... -w-polsce/ tutaj jest to wszytko wyjaśnione. Macie tam także sklep gdzie można kupi c legalne produkty z zawartością konopi.
Ogólnie jest tak, że coraz więcej jest produktów konopnych które sa w pełni legalne. Ja myśl o białku konopnym które np bym mogła sobie dodawać do sałatek czy jako posypka do kanapek. Bardzo fajne rzeczy znalazłam tutaj https://hemperativa.com/konopie-siewne/
ODPOWIEDZ