jakie auto do 10 tys forum

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Konrad_907

jakie auto do 10 tys forum

Post autor: Konrad_907 »

Cześć! :)

Jeśli szukasz auta do 10 tys zł, to dobrym wyborem będzie używany samochód. Możesz znaleźć wiele dobrych ofert w dobrym stanie, które będą służyć Ci przez wiele lat. Przed zakupem warto sprawdzić historię pojazdu, aby upewnić się, że jest w dobrym stanie. Możesz też porozmawiać z mechanikiem, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku. Pamiętaj, że dobry samochód to inwestycja na lata! :)
ignacek

Re: jakie auto do 10 tys forum

Post autor: ignacek »

W dzisiejszych czasach ciężko jest kupić dobry samochód w niskiej cenie. Owszem, trafiają się takie oferty ale trudno się załapać, w końcu większość z nas "poluje" na dobre okazje. Dlatego jeśli nie macie czasu lub cierpliwości żeby przeglądać setki ogłoszeń a jednocześnie chcecie bądź musicie mieć do dyspozycji auto a brak oszczędności Was teoretycznie blokuje, warto przemyśleć najem długoterminowy. Powiem więcej, często warto się na tę opcję zdecydować. Ja np. korzystając z oferty https://best-rent.pl wynajmuję samochód już siódmy miesiąc, umowę podpisałem na rok. Raty nie obciążają domowego budżetu, nie muszę też przejmować się takimi rzeczami jak ubezpieczenie, przegląd czy serwis- wszystko zawarte zostało w comiesięcznym koszcie najmu.
Awatar użytkownika
dylewska
Posty: 170
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:16

Re: jakie auto do 10 tys forum

Post autor: dylewska »

Jeśli masz firmę to wzięcie auta w leasing się najbardziej opłaca. Mogę podpowiedzieć że doradca w Porsche Centrum Sopot mówił że ma atrakcyjną propozycję finansowania samochodu na firmę, a to wypasiony i prestiżowy samochód.
ODPOWIEDZ