Kancelaria

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
roletka
Posty: 147
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:29

Kancelaria

Post autor: roletka »

Cześć :)

Jeżeli poszukujecie sprawdzonej kancelarii, która zajmuje się sprawami z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego a nawet karnego, to zachęcam was do sprawdzenia tej strony : https://jrkancelaria.pl/ Pracują tam sami profesjonaliści, którzy służą swoją wiedzą i doświadczeniem :)
Awatar użytkownika
terenia
Posty: 10
Rejestracja: 21 lut 2020, 19:16

Re: Kancelaria

Post autor: terenia »

Myślę, że w tym zakresie najbardziej doświadczony będzie mec. Cejrowski, ma spore sukcesy, ogromna wiedzę i doświadczenie - Trójmiasto
Awatar użytkownika
jimmy.tromp
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2020, 15:20

Re: Kancelaria

Post autor: jimmy.tromp »

Bardzo chętnie podejmę temat pełnomocnictwa notarialnego. Czy ktoś z Was orientował się w tym temacie? Jeżeli pełnomocnictwo notarialne dotyczy sytuacji sprzedaży lub nabycia określonej nieruchomości, wówczas powinno zawierać opis danej nieruchomości z uwzględnieniem jej położenia i numeru księgi wieczystej. Tyle dowiedziałam się z sieci.
Awatar użytkownika
ggerlach
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2020, 13:10

Re: Kancelaria

Post autor: ggerlach »

Mam ubezpieczenie, z którego teraz mam prawo uzyskać odszkodowanie. I trochę się obawiam, że teraz ubezpieczyciel będzie kombinował. Gdzie najlepiej szukać pomocy?




________________________________________________________
prawo medyczne praca
Awatar użytkownika
dylewska
Posty: 170
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:16

Re: Kancelaria

Post autor: dylewska »

Jeśli mamy bardzo poważną sprawę to trzeba skorzystać z pomocy dobrego adwokata. Wiem, że w Szczecinie w kancelarii adwokata Łukasza Węgłowskiego w Szczecinie uda się uzyskać profesjonalną pomoc. Podejście tego adwokata pozwoli wygrać każdą sprawę.
tośka

Re: Kancelaria

Post autor: tośka »

Czasem można bez pomocy prawnika rozwiązać swój problem. Na spokojnie zerknijcie sobie tutaj https://lexsecure.pl/blog . jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, jeśli chodzi o kwestie prawne. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Można z tego miejsca czerpać wiedzę i ją wykorzystać.
ODPOWIEDZ