Kancelaria z Łodzi

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Lock
Posty: 11
Rejestracja: 26 maja 2020, 22:46

Kancelaria z Łodzi

Post autor: Lock »

Szukam kancelarii, która pomoże mi w sprawie dotyczącej prawa rodzinnego. Ważne jest dla mnie to, żeby było to adwokat z Łodzi i z tego co kojarzę Poradnia Salomon ma bardzo dobre opinie, ktoś z Was może je potwierdzić?
Awatar użytkownika
hoppe.krystina
Posty: 4
Rejestracja: 11 wrz 2020, 16:17

Re: Kancelaria z Łodzi

Post autor: hoppe.krystina »

Zanim udacie się do kancelarii warto skorzystać z porad online.
Awatar użytkownika
paluszek
Posty: 32
Rejestracja: 16 kwie 2019, 8:23

Re: Kancelaria z Łodzi

Post autor: paluszek »

co prawda, nie Łódź, a Poznań, ale naprawdę sprawdzona kancelaria. Swego czasu miałam problem z odzyskaniem odszkodowania i bardzo mi pomogli. Z tego, co wiem, mają bardzo szeroki wachlarz usług prawnych. Zajrzyj do nich: https://www.kancelaria-walterowicz.pl/odszkodowania/ :)
SzymonŻak

Re: Kancelaria z Łodzi

Post autor: SzymonŻak »

A moze Adwokat z Warszawy? Moim zdaniem Prawnicy w stolicy są na odrobine wyższym poziomie niż ci z Łodzi. Jednak to moze być moja opinia po jednej bardzo średniej współpracy z łódzkim prawnikiem. Zdecydowanie polecam chociaż rozważyć oferty stołecznych prawników.
kotoką

Re: Kancelaria z Łodzi

Post autor: kotoką »

Z Łodzi bardzo polecam kancelarię Sobczak Maciejewska Zając. Ogromna chęć pomocy i spore zaangażowanie, cieszy mnie to ponieważ wiem, że jestem odpowiednio zaopiekowana. Czasami są w życiu takie sprawy, które zmuszają nas do tego by iść do radcy prawnego. Sami czasami sobie nie poradzimy.
Sławomir

Re: Kancelaria z Łodzi

Post autor: Sławomir »

Jakiś czas temu skorzystałem z usług profesjonalnego prawnik , który pomógł mi podczas mojej sprawy z bankiem. Uzyskałem rzetelne porady oraz profesjonalne podejście do mojej sprawy, a dzięki pomocy tego prawnika udało mi sie uzyskać spore odszkodowanie.
ODPOWIEDZ