Nauka angielskiego

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 508
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Nauka angielskiego

Post autor: malyswiat5 »

Każdy z nas wie, że nauka języka obcego to w dzisiejszych czasach pewnego rodzaju obowiązek i potrzeba. Jeśli chcemy znaleźć dobrą pracę i pragniemy piąć się po szczeblach kariery, nauka tego języka angielskiego to podstawa. Postaw zatem na doświadczone osoby, które wiedzą co w trawie piszczy i przygotuję Cię do dalszego działania. Zapoznaj się z ofertą https://angielski-konwersacje.pl/ i wybierz coś odpowiedniego dla siebie.
Awatar użytkownika
edran
Posty: 245
Rejestracja: 02 sie 2019, 10:46

Re: Nauka angielskiego

Post autor: edran »

Najważniejsze jest znalezienie porządnej szkoły językowej, w której będziemy się uczyć. Jeżeli mieszkacie w okolicach Bielska-Białej to polecam wam szkołę językową http://www.szkolajezykowaczechowice.pl/ Tam na pewno nauczycie się angielskiego.
monikawójt

Re: Nauka angielskiego

Post autor: monikawójt »

Również uważam, że znajomość angielskiego to podstawa. Natomiast szukałam dla siebie alternatywy dla długiego kursu językowego, na który ze względu na brak czasu nie mogę sobie pozwolić. Ostatecznie najbardziej zaciekawiła mnie oferta https://angloville.pl/obozy-jezykowe/. Taki wyjazd to nie tylko świetna okazja na zobaczenie nowego miejsca i poznanie wielu ludzi, ale również całkowite odcięcie się od języka polskiego i zanurzenie w angielskim. Do tego dochodzą konwersacje 1 na 1 z native speakerem. Na pewno zapiszę się w najbliższym czasie.
uczniów

Re: Nauka angielskiego

Post autor: uczniów »

Umiejętności takie jak angielski to ogromny plus dla każdego. I ważne jest, aby znaleźć dobrego nauczyciela, który sprawi, że nauka będzie użyteczna, przyjemna i skuteczna. Chciałbym polecić wam tę firmę https://buki.org.pl/korepetycje/warszawa/. Usługa BUKI jest uniwersalną platformą zarówno dla nauczycieli jak i ich uczniów.
Moniśka

Re: Nauka angielskiego

Post autor: Moniśka »

Ja zdecydowałam się na angielski przez skype bo w tych czasach nic innego nie jest pewne. Uczę się tutaj https://akcent-edu.pl/indywidualne-lekc ... -k-68.html i skromnie powiem, że już wiele potrafię mówić ;) Pozdrawiam wszystkich!
paulińsia

Re: Nauka angielskiego

Post autor: paulińsia »

teraz w dobie pandemii zdecydowałam się, żeby zająć się samorozwojem i wykupiłam sobie kurs języka angielskiego online w szkole językowej. Jestem zadowolona z tej formy zajęć zwłaszcza że nigdzie nie muszę jeździć i mogę dodatkowo zaoszczędzić czas na dojazdy no i oczywiście wszystko jest bezpieczne.
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 22
Rejestracja: 21 lis 2019, 13:47

Re: Nauka angielskiego

Post autor: Aligru »

Teraz w firmach i wsrod osób prywatnych popularne są kursy języka angielskiego online . WIdziałem duzo dobrych opinii o nauce w tej sposob
Michał1980

Re: Nauka angielskiego

Post autor: Michał1980 »

Ja również uważam, że warto uczyć się języków obcych. W mojej firmie są organizowane kursy grupowe prowadzone przez lektora języka angielskiego szkoły https://www.languageexpert.pl . Sam uczęszczam na lekcje i widzę bardzo dobre rezultaty. Na kursach sporo rozmawiamy i uczymy się przydatnych w naszym zawodzie zwrotów.
żabj

Re: Nauka angielskiego

Post autor: żabj »

Jak szukasz dobrych ofert odnośnie książek to polecam Ci się zainteresować stroną jaką jest https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html znajdziesz tutaj bardzo dużo propozycji którymi z pewnością warto będzie się zainteresować.
Baśulka

Re: Nauka angielskiego

Post autor: Baśulka »

Zabierając się za naukę angielskiego należy wybrać odpowiedniego nauczyciela, który nie tylko przypilnuje i skontroluje efekty nauki, ale także takiego, który zrozumiale wytłumaczy gramatykę i pomoże w rozwijaniu umiejętności rozmawiania po angielsku. Najlepszym rozwiązaniem jest uczęszczanie na kurs językowy w szkole językowej. Ja mogę polecić lekcje angielskiego w Opolu właśnie w jednej ze szkół językowych, która zajmuje się także przeprowadzaniem egzaminów językowych PTE
Iriną.Z

Re: Nauka angielskiego

Post autor: Iriną.Z »

Nazywam się Iryna Zatineyko-Mychailevych. Jestem praktykującym psychologiem dziecięcym, mam ankietę na serwisie korepetycji Buki. Psychologia to nie tylko mój zawód, ale sprawa całego życia. Chętnie dzielę się informacjami i wiedzą ze wszystkimi na moim blogu, link do którego znajduje się w mojej ankiecie.
Jestem zamężna i mam dziecko. Byłam bardzo szczęśliwa, mając możliwość poczuć radość macierzyństwa i wychowywać własne dziecko. Z wielką radością pomagałam dzieciom przez całą swoją praktykę, ponieważ ich radość, otwartość i szczerość daje nadzieję i inspiruje nawet dorosłych.
Oto moja witryna https://psycholog-dzieciecy-blog.blogspot.com/
Przystąp)
Rusląn Garanin

Re: Nauka angielskiego

Post autor: Rusląn Garanin »

Nazywam się Ruslan Garanin. Pracuję w IT i w marketingu. Studiowałem na uniwersytecie na kierunku fizyka, ale naukowcem jednak nie zostałem. Przez całe życie okazuję miłość i szacunek do nauk ścisłych. Czasami lubię też uczyć dzieci i dorabiać jako nauczyciel matematyki i fizyki. Od czasu do czasu dzielę się pożyteczną wiedzą i doświadczeniem z matematyki oraz kariery na swoim blogu, do którego udostępniam link w moim profilu.
Lubię się komunikować, czytać i uczyć. Jestem zawsze gotowy, aby nauczyć się czegoś nowego i omówić ciekawe tematy oraz sytuacje życiowe. Moja żona i ja lubimy podróżować do nowych miast i poznawać nowych ludzi.
Oto moja witryna https://blog-korepetycja-matematyki.blogspot.com/
Jadźka

Re: Nauka angielskiego

Post autor: Jadźka »

Ogólnie sama nauka języka angielskiego jest moim zdaniem czymś niezwykle ważnym i ja jestem zdania, że bardzo fajnie sprawdza się chodzenie do szkoły językowej. Mimo wszystko już miałam nawet okazję przeczytać ciekawy artykuł https://mala-rzecz-a-cieszy.blogspot.co ... ma-to.html gdzie bardzo fajnie wyjaśniono czy uczenie dzieci języka angielskiego ma sens.
Stasią

Re: Nauka angielskiego

Post autor: Stasią »

a jak u waszych dzieci jeżeli chodzi o naukę matematyki ? moja siostrzenica praktycznie nie nawidziła tego przedmiotu, próbujemy ciągle ją jakoś zmotywować do tego, ale jeszcze długa droga przed nami, teraz próbujemy tego sposobu https://kidos.pl/blog/matematyka-co-zro ... -polubilo/
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 508
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Re: Nauka angielskiego

Post autor: malyswiat5 »

Przede wszystkim powinna być to zabawa, która pozwoli na swobodne traktowanie i działanie zarazem. Warto zatem iść w kierunku rozwiązań, które spełnią wszelkie oczekiwania i potrzeby zarazem. Polecam zatem zajrzeć na stronę https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online gdzie trafisz na naprawdę doskonałe rozwiązania i propozycje. To świetny kurs, który w znaczny sposób przygotuje Cię do rozmów i dialogów :)
Tomuś

Re: Nauka angielskiego

Post autor: Tomuś »

Na pewno warto rozwijać się w kierunkach językowych. Na https://lingteam.pl/kursy-jezyka-angielskiego-2 możecie poznać ofertę szkoły językowej, która oferuje kurs aż w 6 możliwościach. Zajęcia odbywają się zarówno online jak i w sposób stacjonarny. Placówka zapewnia szerokie zaopatrzenie w materiały dydaktyczne, wysoko wykwalifikowaną kadrę oraz rodzinną atmosferę podczas zajęć.
Zośia

Re: Nauka angielskiego

Post autor: Zośia »

Jeśli chcecie, by wasze dziecko nauczyło się angielskiego, to polecam wybrać odpowiednie przedszkole. Jeśli chodzi o Warszawę, polecam https://fiqmiku.pl/. Język angielski, jest tam drugim językiem w którym komunikują się dzieci. Dzięki temu, bardzo szybko przyswajają ten język.
ODPOWIEDZ