RadaryOnline.pl co sądzicie?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Przeszł

RadaryOnline.pl co sądzicie?

Post autor: Przeszł »

Hej!

Ostatnio udało mi się stworzyć stronę https://radaryonline.pl/ gdzie każdy może za darmo przemierzać świat w poszukiwaniu samolotów, statków czy też burz. Jest to przydatne narzędzie dla wszystkich, którzy interesują się lotnictwem bądź meteorologią. Posiadamy rozbudowany system, który pozwala nawet mierzyć temperaturę wody w Bałtyku! Informacyjnie dodam, że posiadamy też spis lotnisk w Polsce łącznie z informacjami czy są otwarte czy nie. Zapraszam serdecznie!
Multiplą

Re: RadaryOnline.pl co sądzicie?

Post autor: Multiplą »

Ten o pogodzie, a ten wywala jakimś syfem z kasynami online... Boże, co za świat. Co z tym forum?! Od siebie dodam, że interesuję się pogodą i mogę polecić stronę https://radar-opadow.live/. Nigdy mnie nie zawiodła jeśli chodzi o jakieś krótkie wypady nad jezioro czy coś. Co do tej co jest w pierwszym poście się nie odniosę, bo jej nie znam, ale mnie zainteresowała, dzięki za wstawkę!
Szłąka

Re: RadaryOnline.pl co sądzicie?

Post autor: Szłąka »

Pogoda nooooo w tym roku to jest totalnie dziki zachód. Upały jak na pustyni a potem pod gradobiciem i tornadami jak w Colorado. Przeżyjemy i życzę udanych wakacji bez burz i dzikich szalonych wiatrów. Stronki zaraz opatrzę. Przede wszystkim zdrowia bo to jest priorytetem w dzisiejszych czasach.
ten artykuł
ODPOWIEDZ