robił ktoś tatuaż w jah love tattoo ?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Wińka

robił ktoś tatuaż w jah love tattoo ?

Post autor: Wińka »

Drodzy moi czy ktoś z Was miał okazję robić tatuaż w Jah Love Tattoo w Warszawie ? Chcę się gdzieś zapisać by dokończyć pracę, która już gdzieś została rozpoczęta ale z różnych powodów nie chcę już chodzić do studia, do którego trafiłam. Czytałam, ze w jah love mają super specjalistów. Czy to prawda?
lisiećka

Re: robił ktoś tatuaż w jah love tattoo ?

Post autor: lisiećka »

no lepiej wybrać nie mogłaś moim zdaniem :) ja w jah love robiłam już kilka tatuaży i zawsze byłam bardzo zadowolona zarówno z jakości obsługi jak i samego tatuażu :)
tatuażowa

Re: robił ktoś tatuaż w jah love tattoo ?

Post autor: tatuażowa »

ja też potwierdzam w jah love robię tatuaże ja i mój mąż :) studio bardzo dba o bezpieczeństwo zabiegów, jest czysto, wręcz sterylnie co w dzisiejszych czasach ma jednak wielkie znaczenie :) możesz być spokojna, zaopiekują się tam Tobą na 100% :)
Wińka

Re: robił ktoś tatuaż w jah love tattoo ?

Post autor: Wińka »

bardzo bardzo dziękuje za tak szybką odpowiedz i pomoc :) w takim razie działam i jutro dzwonie by zapisać się na wizytę i coś z tą moją niedokończoną pracą zrobić :) raz jeszcze bardzo dziękuje! :)
grześ

Re: robił ktoś tatuaż w jah love tattoo ?

Post autor: grześ »

to i ja się podepnę, chodzę do Jah Love Tattoo do Huberta https://www.facebook.com/pg/studio.tatu ... 6085246226. Naprawdę okej, ze swojej strony polecam bo jest utalentowany, kreatywny i bardzo kontaktowy.
ODPOWIEDZ