Całodobowa opieka dla seniorów

Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Fatima_75
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2020, 12:02

Całodobowa opieka dla seniorów

Post autor: Fatima_75 »

Cześć, potrzebuję waszej rady. Niestety muszę podjąć trudną decyzję o oddaniu mojej babci do domu opieki. Zainteresowała mnie oferta familia.lodz.pl. Możecie powiedzieć mi coś więcej o tej placówce?
Awatar użytkownika
Fabia_81
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2020, 21:27

Re: Całodobowa opieka dla seniorów

Post autor: Fabia_81 »

Szczerze? Familia to najlepszy dom opieki dla seniorów w Łodzi i na pewno zgodzi się ze mną wiele osób. Wykwalifikowana kadra, miła atmosfera, ciekawe zajęcia czy smaczne posiłki to tylko kilka z zalet. Naprawdę polecam.
Uśka

Re: Całodobowa opieka dla seniorów

Post autor: Uśka »

Osoba chora na Alzheimera wymaga całodobowej opieki. Nawet na chwilę nie można pozostawić jej samej w domu. Dlatego cieszę się, że moja babcia może korzystać z domu opieki „Seniorek” https://www.ddp-seniorek.pl/ . Ma tam zapewnioną fachową opiekę medyczną.
Ślązak

Re: Całodobowa opieka dla seniorów

Post autor: Ślązak »

W Domu Opieki „Jutrzenka” w Nowym Dworze Mazowieckim czuję się jak w ośrodku kultury dla seniorów. Zajęcia są prowadzone przez zaangażowanych profesjonalistów. Niesamowita atmosfera wydobywa z nas pokłady twórczej radości. Więcej informacji o tym miejscu możecie znaleźć na ich stronie http://www.domopiekiseniora.com/oferta/ .
SzyszynkaŻ

Re: Całodobowa opieka dla seniorów

Post autor: SzyszynkaŻ »

Zgadzam się, że opieka nad starszą osobą w dodatku schorowaną nie jest rzeczą łatwą. Trzeba mieć na uwadze bardzo dużo rzeczy. Zdrowie, dietę, wizyty u lekarza lub jego w domu pacjenta, badania, zakupy, sprzątanie. Osoba starsza powinna mieć również jakieś zajęcia, spotykać się z innymi ludźmi. Uważam, że dużą pomocą może okazać się portal https://zycieseniora.com/
fiśka

Re: Całodobowa opieka dla seniorów

Post autor: fiśka »

Wiecie co, ja zastanawiam się nad zastaniem opiekunką dla osób starszych w Niemczech. Tam takie zajęcie jest zdecydowanie bardziej opłacalne niż w naszym kraju. Rozważam możliwość założenia własnej firmy po tym, jak zapoznałam się z tym artykułem https://www.czecho.pl/wiadomosci/34412- ... -starszych . Jak się okazuje nie trzeba wcale pracować pod kimś.
ODPOWIEDZ