Co ze spadkiem?

Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Więcesław1973
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2021, 7:36

Co ze spadkiem?

Post autor: Więcesław1973 »

Witajcie forumowicze. Mam w planie starać się o odwołanie testamentu w Łodzi, ale nie będę zagłębiać się w szczegóły. Chodzi głównie o trudną sytuację w rodzinie. Myślicie, że dobry adwokat wystarczy, żebym nie musiał martwić się o ostateczny werdykt? Przechodziliście przez to i macie jakieś rady?
MądrzePosłuchać

Re: Co ze spadkiem?

Post autor: MądrzePosłuchać »

Adwokat Wrocław - zwróć się tutaj. Powinni pomóc w tej sprawie. Miałem podobne przygody i z pomocą tej kancelarii wszystko udało się załatwić, wręcz polubownie. Doświadczenie i wiedza to coś, co ich charakteryzuje. Ogólnie więc warto. Mają swój zespół od spadków, więc trafisz w odpowiednie miejsce.
MaciejĄ1985

Re: Co ze spadkiem?

Post autor: MaciejĄ1985 »

Ja potrzebowałem pomocy w sprawie spadkowej i moja koleżanka znała temat z doświadczenia i poleciła mi kancelarię Kosturek https://kosturek.pl/kontakt-3/ z Rzeszowa. Koleżanka naprawdę podała bardzo dobry namiar i moja sprawa spadkowa nabiera tępa i mam nadzieję, że będzie wszystko po mojemu.
Sójka

Re: Co ze spadkiem?

Post autor: Sójka »

Jeśli chcecie szybko uporać się ze sprawą spadkową to polecam kancelarię pani mecenas Magdaleny Karaczun - http://karaczun.com.pl/ . Wszystkim się zajmie sprawnie i profesjonalnie. Otrzymasz kompleksową pomoc w takim zakresie, w jakim potrzebujesz. Pani mecenas jest osobą rzetelna, ma dobre podejście do klienta, a każdą sprawę traktuje indywidualnie.
ODPOWIEDZ