Odbiór odpadów

Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
ralfins
Posty: 10
Rejestracja: 27 lip 2020, 13:12

Odbiór odpadów

Post autor: ralfins »

Co trzeba robić z odpadami niebezpiecznymi?
Awatar użytkownika
graciela66
Posty: 5
Rejestracja: 30 lip 2020, 10:43
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Odbiór odpadów

Post autor: graciela66 »

Nieodpowiednie składowanie i utylizacja odpadów niebezpiecznych może skutkować zatruciem gleby, powietrza oraz wody. Transport odpadów https://ekomed-go.pl/ musi spełnić wiele rygorystycznych wymogów, które zapewniają transparentność oraz bezpieczeństwo całego procesu. Konieczne są do tego specjalne pojazdy spełniające normy sanitarne.
Awatar użytkownika
kokeefe
Posty: 8
Rejestracja: 31 lip 2020, 12:30
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odbiór odpadów

Post autor: kokeefe »

Każdy z nas powinien zastanowić się, czy żyje w zgodzie z przyrodą i środowiskiem.
Awatar użytkownika
lester07
Posty: 7
Rejestracja: 05 sie 2020, 16:53
Lokalizacja: Szczecin

Re: Odbiór odpadów

Post autor: lester07 »

Dobrze, że są od tego specjalne firmy, ponieważ takie odpady są ogromnym zagrożeniem dla środowiska.
Awatar użytkownika
nikelodon18
Posty: 354
Rejestracja: 26 sie 2019, 15:17

Re: Odbiór odpadów

Post autor: nikelodon18 »

Zużyty sprzęt elektroniczny trzeba z czasem poddać stosownemu recyklingowi. Najważniejsze to wiedzieć, do kogo się zgłosić w tej sprawie. My zawsze znajdujemy jakiś stary sprzęt, a następnie oddajemy go do https://www.agorecykling.pl/ .
Luśka

Re: Odbiór odpadów

Post autor: Luśka »

Najpierw porównajcie sobie kilka ofert zanim zdecydujemy się ostatecznie na coś konkretnego . Zajrzyjcie jeszcze na stronę firmy Magemar - oferują taki profesjonalny transport towarów adr bez względu na rodzaj odległość - dla nich żaden kraj europejski to żaden problem.
Awatar użytkownika
melville
Posty: 172
Rejestracja: 19 lip 2020, 21:04

Re: Odbiór odpadów

Post autor: melville »

U nas sprawdza się warszawska firma EkoEuropa Energy, to specjaliści w zakresie usuwania wszelkich odpadów, w tym niebezpiecznych. Oferują odbiór, transport i profesjonalną utylizację bądź magazynowanie, celem dalszego przetwarzania odpadów medycznych, weterynaryjnych i przemysłowych. Tu macie ich szczegółową ofertę http://www.ekoeuropa.pl/oferta.html Współpraca z nimi idzie bardzo sprawnie i profesjonalnie, cenowo w porządku.
JacekŚ43

Re: Odbiór odpadów

Post autor: JacekŚ43 »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy Ines II http://inesii.pl/oferta/, która oferuję profesjonalne usługi transportowe na terenie Polski i Unii Europejskiej. Firma oferuję również takie usługi jak odnawianie starych mebli, elementów wyposażenia samochodu czy innego sprzętu.
Tomasz Jonński

Re: Odbiór odpadów

Post autor: Tomasz Jonński »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję takie działania jak odbiór odpadów to polecam zapoznać się z oferta firmy https://www.zuzper.pl/oferta/odbior-odpadow. Firma od wielu lat oferuję kompleksową obsługę z zakresu odbioru odpadów różnego rodzaju. Firma podejmie się wywozu takich odpadów jak : gruz, odpady budowlane i poremontowe, śmieci zmieszane, śmieci wielkogabarytowe.
Kłaczek

Re: Odbiór odpadów

Post autor: Kłaczek »

A może potrzebujecie namiarów na kogoś od elektroodpadów? Zdecydowanie warto nawiązać współpracę z Karat https://www.recykling-karat.pl/oferta/elektroodpady/ . Zresztą oni także zajmują się recyklingiem baterii i odbiorem odpadów budowlanych. Warto z nimi kooperować, bo są niezwykle doświadczeni i sumiennie podchodzą do wykonywanych zadań.
Kaśka88

Re: Odbiór odpadów

Post autor: Kaśka88 »

Kłaczek pisze: 29 mar 2021, 21:14 A może potrzebujecie namiarów na kogoś od elektroodpadów? Zdecydowanie warto nawiązać współpracę z Karat https://www.recykling-karat.pl/oferta/elektroodpady/ . Zresztą oni także zajmują się recyklingiem baterii i odbiorem odpadów budowlanych. Warto z nimi kooperować, bo są niezwykle doświadczeni i sumiennie podchodzą do wykonywanych zadań.
Jest też coś takiego jak zakup i transport oleju przepracowanego jak tutaj https://www.wektorsc.eu/odbior-oleju-przepracowanego/ Bardzo ważny jest transport i utylizacja oleju.
Musiłka

Re: Odbiór odpadów

Post autor: Musiłka »

Takie usługi znajdziesz w firmie https://www.skip.bialystok.pl/wywoz-gru ... prywatnych
Zawsze podczas remontu wybieram ich usługi i nigdy się na nich nie zawiodłem :)


___________________________________________________________________________________________________
aśkacardio

Re: Odbiór odpadów

Post autor: aśkacardio »

graciela66 pisze: 30 lip 2020, 10:47 Nieodpowiednie składowanie i utylizacja odpadów niebezpiecznych może skutkować zatruciem gleby, powietrza oraz wody. Transport odpadów https://ekomed-go.pl/ musi spełnić wiele rygorystycznych wymogów, które zapewniają transparentność oraz bezpieczeństwo całego procesu. Konieczne są do tego specjalne pojazdy spełniające normy sanitarne.
Czy możesz prywatnie podać więcej informacji?:)
-
Catering dietetyczny Wrocław
sambó

Re: Odbiór odpadów

Post autor: sambó »

Dobrym rozwiązaniem jest nawiązanie współpracy z firmą, która zajmuje się pomocą w gospodarowaniu odpadami. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.kdg.net.pl/oferta Moja firma od dawna z nimi współpracuje i wiem że można im w pełni zaufać.
lóteng

Re: Odbiór odpadów

Post autor: lóteng »

Odpady ze starego samochodu należało poddać koniecznemu recyklingowi. Z tej okazji zgłosiliśmy się do https://mlkrecykling.pl/, będących całkowitymi fachowcami w swojej dziedzinie. Pozwala to na pozbycie się zbędnych śmieci, których niestety zdarza się wygenerować aż zbyt dużo.
Dawid Cieślak

Re: Odbiór odpadów

Post autor: Dawid Cieślak »

Szkoda, że nie napisałeś o jakie dokładnie materiały Ci chodzi. Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci ofertę firmy https://www.mag-bar.pl/oferta. Zajmują się przetwórstwem i kruszeniem odpadów tworzyw sztucznych oraz skupem folii i plastiku z zakładów produkcyjnych. Charakteryzują się indywidualnym i uczciwym podejściem do klienta, atrakcyjnymi warunkami współpracy oraz wieloletnim doświadczeniem. Myślę, że warto się z nimi skontaktować i zapytać o pomoc.
ODPOWIEDZ