Pomoc drogowa Bielsko Biała

Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
jaśu21311

Pomoc drogowa Bielsko Biała

Post autor: jaśu21311 »

Witam wszystkich, chciałabym wszystkim szczerze spytać o pomoc drogowa bielsko biała. Ostatnio miałam wypedek i potrzebowałam w środku nocy pomocy i holowania to podjechali bardzo szybko. Zadzwoniłem do nich i w przeciągu 1 godziny byli u mnie. A wy mieliście z nimi jakieś doświadczenia? Na internecie widze mało opinii a są na prawde dobrzy !! Pozdrawiam was wszystkich i czekam na komentarze ;)
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Pomoc drogowa Bielsko Biała

Post autor: Dziewczyna »

A czy korzystaliście kiedykolwiek z usług pomocy drogowej, a dokładnie z holowania na autostradzie? Widziałam ostatnio, że na przykład na a4 działa taka firma https://holowaniekrakow.pl/pomoc-drogow ... radzie-a4/. Jeśli ktoś z Was często uczęszcza tą drogą, to warto byłoby mieć do nich kontakt moim zdaniem :)
Ewaę

Re: Pomoc drogowa Bielsko Biała

Post autor: Ewaę »

Korzystaliście z holowania busów w Krakowie https://krakhol.pl/firmy Krakhol.pl ? Słyszałam, że mają nowoczesny sprzęt i wykwalifikowany zespól. Na miejsce dojeżdżają w zaledwie 20 minut. Myślę, że podróżując po Krakowie, warto mieć do nich numer. Każde auto może zepsuć się w trakcie podrózy czy to na autostradzie czy w mieście.
Maręk

Re: Pomoc drogowa Bielsko Biała

Post autor: Maręk »

Ja korzystałem z pomocy drogowej w Krakowie, która pomogła mi gdy moje auto uległo awarii na autostradzie a4 w Krakowie. Panowie przyjechali w ciągu 25 minut, oraz przetransportowali moje auto do mechanika. Polecam tę pomoc drogową - jestem bardzo zadowolony z ich pomocy.
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 1013
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

Re: Pomoc drogowa Bielsko Biała

Post autor: kazna »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://serwisgum.eu/
Joanna

Re: Pomoc drogowa Bielsko Biała

Post autor: Joanna »

W przypadku gdy będziecie potrzebować =https://katowicepomocdrogowa.pl/holowanie Katowice, to warto sprawdzić ofertę tej pomocy drogowej. Z tego co piszą na stronie internetowej świadczą usługi nie tylko holowania, ale też mobilnej wulkanizacji i transportu maszyn. Co o nich uważacie ?
Maciej

Re: Pomoc drogowa Bielsko Biała

Post autor: Maciej »

W przypadku gdy będziecie potrzebować holowanie Katowice, to warto sprawdzić ofertę tej pomocy drogowej. Z tego co piszą na stronie internetowej świadczą usługi nie tylko holowania, ale też mobilnej wulkanizacji i transportu maszyn. Co o nich uważacie ?
Miloswrtr

Re: Pomoc drogowa Bielsko Biała

Post autor: Miloswrtr »

Kilka razy byłem zmuszony do skorzystania z usług holowania auta. pojazd z różnych powodów może zatrzymać się na drodze i zrezygnować z dalszej jazdy. Niestety mało możemy wtedy zdziałać. Praktycznie za każdym razem przy tego typu awarii wzywałem znajomego z linką holowniczą, jednakże dwa razy byłem zmuszony wezwać laweta Cieszyn. Nie zawsze udało się podładować akumulator przy użyciu kabli rozruchowych, a jest to niekiedy niezbędne do użytkowania wspomagania kierownicy, albo hamulca.
ODPOWIEDZ