Porada prawna Łódź

Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
jarmiła-77
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2020, 10:03

Porada prawna Łódź

Post autor: jarmiła-77 »

Witam. Mam dość poważny problem z nieuczciwym pracodawcą i szukam pomocy prawnej w tym zakresie. Słyszałam o http://www.poradniasalomon.pl/adwokat-lodz. Znacie tę kancelarię?
Awatar użytkownika
władysław_81
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2019, 21:42

Re: Porada prawna Łódź

Post autor: władysław_81 »

Znam i bardzo polecam. Pracują tam bardzo profesjonalni adwokaci i radcy prawni z doświadczeniem w różnych dziedzinach prawa. Oferują kompleksowe usługi i widać, że naprawdę dobrze znają się na swojej pracy.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 43
Rejestracja: 16 lut 2020, 17:42

Re: Porada prawna Łódź

Post autor: zenka »

Jeśli zależy Ci na czasie i szybkiej poradzie to skontaktuj się z mec. Cejrowskim, nawet przez Facebooka kancelarii.
Justyś

Re: Porada prawna Łódź

Post autor: Justyś »

Ogólnie same porady prawne na pewno nam się przydadzą, gdyż zresztą nawet nie każdy z nas musi wiedzieć i znać się na prawie. Właśnie tak jak napisano na stronie http://www.newholiday.pl/kiedy-warto-sk ... y-prawnego to bardzo istotną kwestią jest to, aby wiedzieć kiedy warto skorzystać z usług doradcy prawnego.
toliśka

Re: Porada prawna Łódź

Post autor: toliśka »

A tutaj https://lexsecure.pl/standard mieliście już okazję się rozejrzeć? Jeśli nie, to myślę, że warto sobie zerknąć na tę stronę. Macie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat pakietów opieki prawnej. Macie w ten sposób dostęp do całodobowej infolinii prawnej, gdzie można się naprawdę wiele dowiedzieć i rozwiązać swój problem.
ODPOWIEDZ