Wszystko o psychoterapii

Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
abel92
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2021, 7:44

Wszystko o psychoterapii

Post autor: abel92 »

Czy ktoś z was chodził może na psychoterapię? Interesuje mnie przede wszystkim psychoterapia indywidualna w Łodzi. Postanowiłem się na nią zapisać, bo wydaje się to być najrozsądniejszym rozwiązaniem w mojej sytuacji. Jak wybrać dobrego terapeutę? Możecie podzielić się ze mną jakimiś radami?
RóząŚ

Re: Wszystko o psychoterapii

Post autor: RóząŚ »

Ja nie wiem co by zemną było gdyby nie sesję u psychologa. Rok temu zmarł mój tata a zaraz potem mama...niestety to były powikłania po covid19. Miałam wtedy 23 lata i powiem szczerze, że nie byłam na siłach to udźwignąć. Zapisałam się na konsultację do tego punktuhttps://osrodeksukces.pl/dladoroslych/ i rozpoczęłam psychoterapię. Biorę również leki, które pomagają mi się uspokoić....nie każdy jest na tyle silny, żeby udźwignąć dwie żałoby.
samiś6656

Re: Wszystko o psychoterapii

Post autor: samiś6656 »

Powiem Wam, że psychoterapeuta w Neuro-Care to zdecydowanie najlepszy gabinet, z którym miałam okazję współpracować. Pod koniec liceum zaczęłam borykać się z problemami różnego rodzaju. Po kilku latach takiego życia zacząłam mieć dość. Jednak nie potrafiłam sama z wszystkim uporać. Imałam się przeróżnych sposobów, odwiedziłam też kilku specjalistów. Niestety cały czas bezskutecznie. Dopiero wizyta we wspomnianym miejscu pomogła mi odnaleźć siły by rzucić złe przyzwyczajenia. Sami powinniście się zainteresować, jeśli problemy zauważacie.
ODPOWIEDZ