rozszerzanie diety

Sprawy rodzinne, opieka nad dziećmi. Zabawki dla maluchów, wózki, codzienne radości.
pęlpa

rozszerzanie diety

Post autor: pęlpa »

Jak wyglądało u was rozszerzanie diety? Mój mały jest już chyba gotowy, pediatra dał zielone światło. Kupiłam na początek słoiczki Hipp bio, mają takie małe słoiczki 80 g pierwsza łyżeczka https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Pierwsza_d ... 92681.html od czego zacząć, dynia czy marchewka??
Triś

Re: rozszerzanie diety

Post autor: Triś »

pęlpa pisze: 16 kwie 2021, 19:51 Jak wyglądało u was rozszerzanie diety? Mój mały jest już chyba gotowy, pediatra dał zielone światło. Kupiłam na początek słoiczki Hipp bio, mają takie małe słoiczki 80 g pierwsza łyżeczka https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Pierwsza_d ... 92681.html od czego zacząć, dynia czy marchewka??
Te słoiczki od Hippa to bardzo dobry pomysł na początek rozszerzania, też od nich zaczynałam. Akurat od dyni, ale marchewka też będzie ok.
Kiniśka

Re: rozszerzanie diety

Post autor: Kiniśka »

Takie decyzje warto zawsze konsultować z lekarzem. Zdrowie dziecka jest bardzo ważne, dlatego wiele takich decyzji jak rozszerzenie diety dziecka należy konsultować z odpowiednim specjalistom. Mi się udało na szczęście znaleźć dobrego pediatrę w Jaworznie, który chętnie udziela rad, ma dobre podejście do dzieci, a także ma szeroki zakres wiedzy i doświadczenie z leczeniem dzieci.
ODPOWIEDZ