Rozwód - kogo z Trójmiasta polecacie?

Hej, wesele! Dzielimy się ślubnymi inspiracjami i doświadczeniami dotyczącymi organizacji wesela.
Hania33

Rozwód - kogo z Trójmiasta polecacie?

Post autor: Hania33 »

Okazało się, że przez wszystkie lata naszego małżeństwa mój mąż był niewierny. Próbowałam wybaczyć mu te zdrady, ale niestety nie jestem w stanie. Za wiele złego mi zrobił. Dlatego szukam dobrego prawnika od rozwodów. Kogoś kto zna się na rzeczy i przygotuje mnie do tej rozprawy, ale będzie też reprezentować w sądzie.
Basia299

Re: Rozwód - kogo z Trójmiasta polecacie?

Post autor: Basia299 »

Mecenas Mindykowski z Gdańska jest świetny w takich sprawach. Co ważne - nie boi się nawet tych trudnych. Warto mu zaufać w tej kwestii. Są duże szanse, że zakończy Twoją sprawę pomyślnie, a mąż dostanie za swoje :)
Draco92

Re: Rozwód - kogo z Trójmiasta polecacie?

Post autor: Draco92 »

Oj tak, potwierdzam. Wspomniany wcześniej Mecenas Mindykowski to jeden z lepszych mecenasów w Trójmieście. Mamy duże szczęście, że działa w naszym rejonie, bo na pewno stanie na wysokości zadania.
Marco74

Re: Rozwód - kogo z Trójmiasta polecacie?

Post autor: Marco74 »

Popieram swoich poprzedników - Mecenas Mindykowski jest dobrym prawnikiem od rozwodów i nie tylko. Ważne, że do każdej sprawy podchodzi indywidualnie. Polecam się z nim skontaktować.
Hania33

Re: Rozwód - kogo z Trójmiasta polecacie?

Post autor: Hania33 »

Jesteście po prostu wspaniali. Zaglądam tutaj po jakimś czasie i tak duży odzew... Nie wiem jak mam Wam dziękować. jutro z samego rana na pewno skontaktuję się z Panem Mindykowskim.
ODPOWIEDZ