Zdjęcia ślubne w plenerze

Hej, wesele! Dzielimy się ślubnymi inspiracjami i doświadczeniami dotyczącymi organizacji wesela.
Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 10
Rejestracja: 26 mar 2019, 2:08

Zdjęcia ślubne w plenerze

Post autor: Jagoda »

Hej, przyjaciółka marzy o wyjątkowej podróży poślubnej, a jeszcze szczęśliwsza byłaby, gdyby udało jej się zorganizować tam na miejscu sesję zdjęciową. Problem jest tylko taki, że to będzie podróż gdzieś daleko, najprawdopodobniej będą to Seszele. Znacie może dobrego fotografa, który podjąłby się takiej wyprawy?
Awatar użytkownika
MarekB
Posty: 21
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:55

Re: Zdjęcia ślubne w plenerze

Post autor: MarekB »

Cześć! Sesja ślubna to nie tylko fajna pamiątka, ale i kapitalna przygoda! Seszele to świetny kierunek, choć myślę, że gdzieś bliżej też można zrobić klimatyczną sesję. Warto poprzeglądać portfolio fotografów, którzy wykonują takie sesje https://www.fotoslominski.pl/sesje-slubne/. Polecam!
Awatar użytkownika
radzio
Posty: 119
Rejestracja: 21 wrz 2019, 17:20

Re: Zdjęcia ślubne w plenerze

Post autor: radzio »

No jasne, że można coś takiego zrobić, a co powiecie na coś takiego jak sesja ślubna za granicą ? To też może być fajny pomysł zwieńczający całą tę uroczystość, nie uważacie? Wiadomo, w trakcie wesela jakieś zdjęcia by się wykonało, a potem, to właśnie wspólna sesja w jakimś ciepłym kraju. To chyba dobry pomysł, co?
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Zdjęcia ślubne w plenerze

Post autor: Dziewczyna »

A co jeśli akurat zacznie padać deszcz? Takie zdjęcia w sumie też mogą dobrze wyjść, przydadzą się jednak parasole ślubne, takie jak na stronie https://happenings.pl/parasole-slubne. Nie kosztują dużo, a naprawdę ciekawie wyglądają ;)
ODPOWIEDZ