Biuro podróży - wycieczki do Azji

Dokąd wyjechać na wakacje, urlop czy ferie? Co warto zobaczyć? Gdzie nocować, a gdzie zjeść?
Awatar użytkownika
telma
Posty: 83
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:16

Biuro podróży - wycieczki do Azji

Post autor: telma »

Wiemy, jak wygląda obecna sytuacja w związku z koronawirusem, więc zakładam, że na razie podróżowanie do azjatyckich regionów nie wchodzi w grę ALE nigdy nie wiadomo, kiedy zagrożenie minie. W tym roku i tak planowałem wyprawę do Azji (ściślej do Tajwanu). Poszukuje więc sprawdzonych biur podróży, które zajmują się organizowaniem takich wycieczek. Brałem pod uwagę np. CT POLAND. Może Wy możecie polecić jakiś namiar na takie biuro podróży?
Awatar użytkownika
Martika3
Posty: 8
Rejestracja: 24 cze 2020, 16:53

Re: Biuro podróży - wycieczki do Azji

Post autor: Martika3 »

Zorganizuj sobie wszytsko samemu, azja jest super oznaczona jesli chodzi o takie poriszanie sie przez turystów, ale biura nie polece bo nie korzystam :)
Mić

Re: Biuro podróży - wycieczki do Azji

Post autor: Mić »

Generalnie właśnie wybór biura podróży to podstawa. Jak wybierzemy dobrze, będziemy mieć komfortową wycieczkę. Polecam współpracę z https://cortinatravel.pl/. Regularnie z nimi jeżdżę i jest OK. Ciekawe kierunki, rozsądne ceny, bardzo dobry kontakt, uczciwe warunki
Awatar użytkownika
melville
Posty: 172
Rejestracja: 19 lip 2020, 21:04

Re: Biuro podróży - wycieczki do Azji

Post autor: melville »

Świetne biuro podróży od organizacji wyjazdów do Azji to poznańskie Łachmański Travel https://lachmanski.pl/wyprawy/azja/ Byliśmy z nimi na Bali, w Indiach i w Wietnamie i wszędzie to była niezapomniana przygoda, mamy co wspominać. Biuro organizuje wspaniałe wyprawy, pełne atrakcji i doskonale, profesjonalnie zorganizowane a jednocześnie nie ma cen wziętych z sufitu.
Lemnaś

Re: Biuro podróży - wycieczki do Azji

Post autor: Lemnaś »

Podejrzewam, ze obostrzenia zostaną zdjęte tuz po świętach. Tak jak rok temu Na święta były spore obostrzenia, potem to poluzowali. Tak, że od maja można było już zjeść w restauracji.

Azja jest świetna, polecam szczególnie Tajlandię, Niemniej polecam zwiedzać ją z dala od utartych turystycznych szlaków oraz od hoteli all inclusive, które tanie nie są.
Takie oryginalne wyjazdy organizuje to biuro podróży:
https://www.relaksmisja.com/

Można tam liczyć na wyjazdy znacznie ciekawsze niż to co oferują standardowe biura.
ODPOWIEDZ