gdzie wynająć bus?

Stolarstwo, naprawa sprzętu AGD i RTV, adwokat. Szukasz fachowca, specjalisty? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
mirod80
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2023, 0:50

gdzie wynająć bus?

Post autor: mirod80 »

Wynajmowaliście może kiedyś bus na jakąś wycieczkę dla młodzieży? Ja mam się tym zająć, ale nie jestem jeszcze zdecydowany na konkretną ofertę. Tak naprawdę wynajem busów Zielona Góra jest popularną usługą, więc sami wiecie, że decyzja może być skomplikowana. Może chcielibyście mi nieco doradzi? Recenzje z całą pewnością się przydadzą, dziękuję i pozdrawiam!
Mariusz88

Re: gdzie wynająć bus?

Post autor: Mariusz88 »

Mnie to się zdaje, że wynajem teraz się opłaca o wiele bardziej niż zakup. Ja uwielbiam wyjazdy motocyklowe, ale nie mam własnego motocykla, więc decyduje się na wynajem motocykli czy to w Polsce czy za granicą. Niesamowita była wyprawa do Andaluzji. Musicie zobaczyć te drogi :)
Awatar użytkownika
dylewska
Posty: 170
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:16

Re: gdzie wynająć bus?

Post autor: dylewska »

Wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu Comfortcar ma 7-osobowe samochody z tego co widziałam. Nie rozglądałam się za większymi samochodami bo taki w zupełności nam wystarczy. Zajrzałam już nawet na tą https://comfortcar.pl/wypozyczalnia-sam ... rachowice/ stronę żeby sprawdzić dokładnie warunki, ceny i zarezerwować auto
ODPOWIEDZ