Przyjęcie weselne

Stolarstwo, naprawa sprzętu AGD i RTV, adwokat. Szukasz fachowca, specjalisty? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Tyria
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2020, 21:53

Przyjęcie weselne

Post autor: Tyria »

Cześć! Nie mogę się zdecydować, gdzie mogłabym zorganizować swoje weselne przyjęcie. Na oku mam przede wszystkim hotel i restaurację Borowina, bo ich oferta na stronie wygląda bardzo zachęcająco. Moglibyście podzielić się ze mną opiniami na temat tego miejsca?
Awatar użytkownika
Małgorzata68
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:46

Re: Przyjęcie weselne

Post autor: Małgorzata68 »

Właściwie to restauracja Borowina słynie właśnie z przyjęć okolicznościowych, które się tam odbywają, co wcale mnie nie dziwi, bo to miejsce dosłownie zapiera dech w piersiach. Nie tylko wnętrza są piękne, ale i cała okolica zachęca do pobytu tam. Ja w każdym razie polecam!
koleś

Re: Przyjęcie weselne

Post autor: koleś »

Sam nie zdołałbym niczego ogarnąć, ale że miałem wsparcie rodziny, no i mojej już żony, to nasz ślub konkordatowy się odbył i problemów żadnych nie było. Moja żona jest niepełnosprawna, więc na pewno nikt nie byłby w stanie lepiej niż ona się starać, mimo tego, że niedomagała. Ale cieszę się, bo była szczęśliwa, mówiąc mi tak na ślubnym kobiercu.
Prić

Re: Przyjęcie weselne

Post autor: Prić »

Ja mam swoje ulubione miejsce, zerknijcie sobie na stronie http://palacwkonarach.pl/ są wszystkie informacje. Miejsce piękne, fajnie położone, wnętrza naprawdę robią pozytywne wrażenie, podobnie jak obsługa. Dla mnie sprawdzone miejsce
Małgosia

Re: Przyjęcie weselne

Post autor: Małgosia »

Restauracja Janki ma bardzo duży potencjał jeżeli chodzi o wesela i przyjęcia okolicznościowe. Osobiście organizuję tam spotkania biznesowe i imprezy okolicznościowe. Mają piękną salę i pyszne jedzenie. Zawsze też mają miłą obsługę, która bez żadnego problemu potrafi poinformować na życzenie klienta o alergenach, lub pomóc w wyborze potraw. Mnie się tam bardzo podoba.
ODPOWIEDZ