Skuteczny system do fakturowania - z którego korzystacie?

Stolarstwo, naprawa sprzętu AGD i RTV, adwokat. Szukasz fachowca, specjalisty? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Ollis
Posty: 314
Rejestracja: 26 wrz 2019, 22:15

Skuteczny system do fakturowania - z którego korzystacie?

Post autor: Ollis »

Cześć!
Chciałbym dowiedzieć się od Was jakiego systemu do fakturowania używacie w swojej firmie? Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi i jednocześnie konkretne wskazówki bo zależy nam na skuteczności i jednocześnie jak najmniejszej awaryjności. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Tobin
Posty: 68
Rejestracja: 15 sty 2020, 14:53

Re: Skuteczny system do fakturowania - z którego korzystacie?

Post autor: Tobin »

W mojej opinii dobrze sprawdza się RafSoft 2020 i warto też go przetestować sobie przez miesiąc, żeby przekonać się czy działa zgodnie z naszymi potrzebami. Posiada szereg funkcji, dostępne są trzy wersje w zależności od wielkości firmy i też od początku sprawnie działająca obsługa klienta.
Awatar użytkownika
RafałEk
Posty: 15
Rejestracja: 11 mar 2020, 8:24

Re: Skuteczny system do fakturowania - z którego korzystacie?

Post autor: RafałEk »

Trudno z Waszym zdaniem się nie zgodzić, też uważam że akurat RafSoft 2020 https://www.rafsoft.net/ zdecydowanie daje radę, a co do wersji to już wiele zależy od konkretnych czynników i zadań jakie musicie wykonać w dziale księgowym.
Awatar użytkownika
Ollis
Posty: 314
Rejestracja: 26 wrz 2019, 22:15

Re: Skuteczny system do fakturowania - z którego korzystacie?

Post autor: Ollis »

O to już mam pierwsze podpowiedzi, w takim razie czekam na kolejne podpowiedzi i mam nadzieję że będzie to dobry wybór!
Awatar użytkownika
IlonkaM
Posty: 8
Rejestracja: 16 mar 2020, 22:15

Re: Skuteczny system do fakturowania - z którego korzystacie?

Post autor: IlonkaM »

Jak dla mnie rafsoft to także numer jeden, miałam do czynienia z kilkoma programami do fakturowania i rzeczywiście działa naprawdę fajnie. Poziom wsparcia, cena i też wygoda użytkowania pozytywnie zaskakują. Wybór według mnie jak najbardziej słuszny, a jak wolicie się sami przekonać to po to właśnie mają wersję testową.
Awatar użytkownika
Tobin
Posty: 68
Rejestracja: 15 sty 2020, 14:53

Re: Skuteczny system do fakturowania - z którego korzystacie?

Post autor: Tobin »

Dokładnie umożliwiają posiadanie wszystkiego w jednym miejscu, aby mieć zapewnioną bezpieczną archiwizację, możliwość przygotowania KP i KW, cenników, czy listy kontrahentów oraz plik JPK. Pozdrawiam i mam nadzieję, że podejmiecie racjonalną decyzję :)
Awatar użytkownika
MarcinJak
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2020, 11:59

Re: Skuteczny system do fakturowania - z którego korzystacie?

Post autor: MarcinJak »

Ja korzystam też z RafSoft i jestem zadowolony z podjętej decyzji. Przede wszystkim świetny poziom obsługi technicznej, rozbudowany zakres funkcjonalności i wygodne oraz szybkie fakturowanie. Daj znać, czy jesteście zadowoleni z wyboru!
Awatar użytkownika
qwer32
Posty: 20
Rejestracja: 27 gru 2019, 12:30

Re: Skuteczny system do fakturowania - z którego korzystacie?

Post autor: qwer32 »

A jak wysyłacie jpk? Mnie wystarczył https://jpk-insight.pl/. Jest to wystarczający program do tego, aby śmiało korzystać z wszystkich możliwości pomocy w prowadzeniu firmy. JPK to Jednolity Plik Kontrolny, który jest obowiązkowy. Jego wysłaniem można zająć się samodzielnie lub z pomocą księgowego.
EmilZoń

Re: Skuteczny system do fakturowania - z którego korzystacie?

Post autor: EmilZoń »

Tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia program RafSoft https://www.rafsoft.net/program-do-faktur-standard/ i jestem zadowolony z podjętej decyzji. Przede wszystkim świetny poziom obsługi technicznej, rozbudowany zakres funkcjonalności i wygodne oraz szybkie fakturowanie. Mam nadzieję, że również sprawdzicie i znajdziecie optymalną opcję dla siebie!
ODPOWIEDZ