Inwestowanie w firme

Leki, rehabilitacje, medycyna, zdrowe odżywianie, badania. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
Danka
Posty: 133
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:22

Inwestowanie w firme

Post autor: Danka »

Czasami inwestowanie w firmę to nie tylko nowe technologie czy sprzęt. Czasami warto tez zadbać o swoja firmę od strony prawnej. Dlatego też dobrze jest mieć w firmie kontakt z kimś takim jak http://erzecznikpatentowy.pl/#feature2 , by w każdej chwili gdy pojawią sie jakieś prawne wątpliwości móc to z kimś skonsultować
Awatar użytkownika
adoslaw547
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2019, 14:17

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: adoslaw547 »

Moja wiedza jest tutaj znikoma. Niestety nic nie doradzę w tym zakresie.
Cele nauki zawsze pozostaną odmienne od celów wyjaśnień formułowanych przez badanych
Awatar użytkownika
hannas
Posty: 139
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:28

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: hannas »

Prowadzać swoją firmę należy nieustannie inwestować w jej rozwój. Jednym z narzędzi godnym przemyślenia będzie odpowiednio dopasowany do branży program. Ma on za zadanie pozytywnie wpłynąć na funkcjonowanie danego miejsca. W wielu przypadkach najlepiej sprawdzi się oprogramowanie dedykowane . Takie zadanie najlepiej zlecić profesjonalistom, którzy dopasują najlepsze rozwiązania dostosowane do potrzeb danej branży oraz firmy.
Awatar użytkownika
Nnnama
Posty: 107
Rejestracja: 01 cze 2019, 22:13

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: Nnnama »

Jeżeli chcemy się rozwijać to zawsze można też pomyśleć o różnego rodzaju dofinansowaniach jak i pożyczkach stricte dla przedsiębiorców. Tutaj http://pozyczkowy.com.pl/dotacje-dofina ... nizacyjne/ zerknijcie sobie poczytać o pożyczkach na termomodernizację przedsiębiorstw. Oferta skierowana jest nawet do bardzo malutkich przedsiębiorstw. Warto skorzystać, bo warunki dobre.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: Dziewczyna »

A czy staraliście się kiedyś pozyskać jakieś dotacje na inwestycje w firmie? Widziałam na stronie http://www.signum.org.pl/, że firma SIGNUM pomaga przedsiębiorcom w pozyskaniu właśnie takiego dofinansowania. Jak sądzicie, czy warto im zaufać? Czy ktoś z Was może miał okazję z nimi współpracować i dzięki tej współpracy udało mu się pozyskać jakąś dotację?
Awatar użytkownika
Ollis
Posty: 316
Rejestracja: 26 wrz 2019, 22:15

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: Ollis »

A myśleliście nad rozpoczęciem inwestowania w nieruchomości? Jeśli jeszcze nie to ze swojej strony polecam odwiedzić https://wiwn.pl/ czyli warsztaty z tym związane przygotowane przez najlepszego specjalistę i co ważne umożliwiają przeprowadzenie pierwszej takiej transakcji z ich pomocą, aby zysk był jak największy.
miliś

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: miliś »

Nie wiem czy wiecie, ale jeśli chcecie rozwijać firmę, to nie trzeba wcale inwestować w całości swoich środków finansowych. Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://edoradca.pl/jak-pozyskac-dotacj ... ebiorstwa/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat pozyskiwania dotacji unijnych. Warto na spokojnie rozejrzeć się tam i zastanowić się nad tego typu rozwiązaniem.
Karaś3

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: Karaś3 »

Inwestycje są wiadomo konieczne, by utrzymać swój biznes i zostawić w tyle konkurencje. Może się to dla Was okazać śmieszne i dziecinne, jednak zawsze proszę o poradę swoją wróżkę. Wielokrotnie wróżka Rybnik doradzała mi w kwestiach finansowych trafnie, co pozwoliło zrobić dobry krok i rozwinąć firmę!
Awatar użytkownika
sarsa
Posty: 45
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:53

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: sarsa »

W każdej branży trzeba pozałatwiać inne sprawy i formalności. Warto o tym pamiętać - dlatego polecam również zainteresować się taką kwestią jak ECO-EXPERT - specjalistyczne analizy i ekspertyzy przyrodnicze: http://eco-expert.eu/ . Myślę, że mogą okazać się przydatne, niezależnie od branży, w której prowadzisz swój biznes.
krzyś88

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: krzyś88 »

Witam, inwestujecie w swoje biznesy w tak niepewnym czasie? Wszystko stoi w miejscu. Ja zastanawiam się czy warto inwestować w nowe sektory swojego biznesu. Pracuję w rolnictwie. http://luckygrower.com/mata-do-uprawy-pieczarek/ Co sądzicie o takim inwestowaniu? Mysle,ze warto próować.
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 508
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: malyswiat5 »

Na pewno programy lojalnościowe dla klientów to świetny pomysł na to, aby utrzymać obecnych, a także pozyskać nowych. To bardzo ważna kwestia, aby Twoje działania firmowe były dla nich atrakcyjne i pewne. Bardzo istotne w tym wypadku wydaje się zadbanie o tę kwestię, dlatego też polecam skorzystać pomocy specjalistów z firmy http://www.programylojalnosciowe.com.pl/programy-b2c/ którzy na pewno zadbają o ten aspekt.
Awatar użytkownika
ladnapogoda
Posty: 95
Rejestracja: 18 maja 2019, 12:37

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: ladnapogoda »

W przypadku zakładów komunalnych czy produkcyjnych szczególnie warto inwestować w solidne rozwiązania, pompownie ścieków Bartosz sprawdzą się w zakładzie każdej wielkości - . Układy tego typu, często tworzone są pod zamówienie klienta, tutaj dostajemy wydajną i niezawodną przez wiele lat instalację, taka inwestycja na pewno się szybko zwróci.
Łukasz W.

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: Łukasz W. »

Ostatnie miesiące to znacznie trudniejszy czas na inwestowanie w firmę. Dlatego z niektórymi decyzjami wstrzymałem się mimo wcześniejszych planów. Taka ostatnia moja inwestycja to system MonPay. Koszt nieduży, a ile korzyści. W dużej mierze usprawnia monitorowanie płatności, wysyła klientom przypomnienia o płatnościach. Jest też połączony z Biurem Informacji Gospodarczej KIDT, dzięki czemu mam wiedzę o tym z kim współpracuję. Niesamowita oszczędność czasu, a przy tym coraz mniej faktur uregulowanych po terminie. Na tym mi właśnie zależało.
saruś03555

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: saruś03555 »

Jeśli chodzi o mnie, to powiem Wam, że jakiś czas temu zainteresowało mnie inwestowanie w fundusze inwestycyjne . Temat zainteresował mnie po przeczytaniu artykułu w internecie i nie ukrywam, że od razy poczułam, że będzie to najlepsza opcja dla mnie. Myślę, że wiele można zrobić i wiele zyskać.
Awatar użytkownika
kilobajt
Posty: 296
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:18

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: kilobajt »

Z całą pewnością ja jestem zdania, że bardzo fajnym rozwiązaniem jest na pewno posiadanie w firmie sprawdzonych płatności online. Do tego jeszcze ja polecam zapoznanie się z wpisem https://www.przelewy24.pl/rozwiazania-p ... nosci-z-fb gdyż właśnie płatności z Facebook to jest swego rodzaju nowość.
Awatar użytkownika
dylewska
Posty: 149
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:16

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: dylewska »

Jeśli inwestujesz w firmę to przyda się też dobry internet dla firm bo teraz bez tego firma nie będzie sprawnie działać. Najlepszy jest oczywiście Internet Premium, bo to internet światłowodowy, który daje możliwość uzyskania dowolnej przepustowości.
gańka

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: gańka »

ja raczej myślałam o zainwestowaniu w ppk bo słyszałam że stopa zwrotu wyniosła aż do 122% a to naprawdę nie mało a tu ktoś nawet wyliczył https://www.wykop.pl/wpis/54377527/czes ... 61rGH4TG38 i le można było zyskać pokazując konkretny przykład
łóżka

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: łóżka »

Ja wkrótce wybieram się do https://www.wrozkaklaudia.pl/oferta , gdyż... no cóż, nie chcę popełnić głupiego błędu. Z takim wsparciem możliwe może się okazać osiągnięcie sukcesu. Z resztą jej usługi zachwalał mi znajomy, co okazało się całkiem rozsądne. Także wkrótce poznam swoją przyszłość, zobaczymy co przede mną i moją firmą!
Lutek_1ś1

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: Lutek_1ś1 »

Nie wiem, czy jesteście świadomi, ale jeśli chcecie rozwijać firmę, to nie trzeba wcale inwestować w całości swoich środków finansowych. W dzisiejszych czasach bardzo ważna dla społeczeństwa jest ekologia i spory nacisk kładzie się na zieloną energię. Znalazłem ciekawy program: https://edoradca.pl/zazielenienie-przed ... ment-feng/ , który ma na celu zarządzanie odpadami w sposób niezanieczyszczający środowiska oraz polega na znacznie szerszym zakresie działań na rzecz środowiska naturalnego. Myślę, że warto zgłosić się do tego typu firmy i podpytać o dotację, wymagania itp. Być może będzie można uzyskać wsparcie i zyskać w oczach klientów, czy pracowników.
ODPOWIEDZ