transport nienormatywny

Leki, rehabilitacje, medycyna, zdrowe odżywianie, badania. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 1014
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

transport nienormatywny

Post autor: kazna »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. http://www.koptech.com.pl/transport-nienormatywny/
Violuś

Re: transport nienormatywny

Post autor: Violuś »

W dzisiejszych czasach transport to podstawa funkcjonowania wielu gałęzi gospodarki a dobrze zorganizowany transport to skarb. Tak to prawda, po prostu im lepiej zorganizujecie transport i cykliczność dostaw tym mniej potrzebnych będzie wam powierzchni magazynowych. Jeśli nie wiecie jak zabrać się do tematu polecam firmę Logit - https://logit.com.pl/logistyka-magazynowa-logit/ , oni profesjonalnie zajmą się transportem i szybko zorientujecie się ,że część magazynów jest wam po prostu niepotrzebna.
Miś

Re: transport nienormatywny

Post autor: Miś »

Tak na dobrą sprawę, jeżeli o transport i logistykę chodzi, firm zajmujących się tym zagadnieniem na naszym rynku nie brakuje. Moim zdaniem jednak zasadnym będzie skorzystanie z usługi firm takich jak ta: https://toplogistic.pl/ . Przedsiębiorstwo to działa bowiem na naszym rynku od wielu lat, przy czym oferuje zarówno najwyższą jakość usług, jak i posiada bogatą flotę pojazdów
łuke

Re: transport nienormatywny

Post autor: łuke »

Miś pisze: ↑17 maja 2021, 16:46 Tak na dobrą sprawę, jeżeli o transport i logistykę chodzi, firm zajmujących się tym zagadnieniem na naszym rynku nie brakuje.
To prawda. Ale nie wszystkie są sobie równe jeśli chodzi transport lądowy. Osobiście radziłabym szukać firmy oferującej kompleksowe usługi i eco-friendly
MMMIKSETż

Re: transport nienormatywny

Post autor: MMMIKSETż »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy Anmar ze Skaryszewa. Anmar to firma transportowa z tradycjami, oferująca swoim klientom szeroki wachlarz usług. Polecam zapoznać się z ich zakładka - oferta https://www.anmartransport.pl/oferta bo tam mają wszystko szczegółowo opisane.
Idoś

Re: transport nienormatywny

Post autor: Idoś »

Akurat jeżeli chodzi o transport i poprawienie wydajności pracy to zdecydowanie uważam, że warto tutaj również rozważyć wprowadzenie systemu Flotman, który akurat daje naprawdę duże możliwości zarówno jeżeli chodzi o skuteczne zarządzanie flotą, lepszą organizację kolejnych zleceń, planowania tras oraz kontroli stanu technicznego pojazdów. Jednocześnie na blogu poruszają ważne tematy branżowe jak na przykład temat elektromobilności https://www.flotman.pl/blog/ustawa-o-el ... ger-floty/ mam nadzieję, że również u Was wpłynie na poprawę wydajności pracy. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Gatito
Posty: 245
Rejestracja: 05 lip 2019, 11:49

Re: transport nienormatywny

Post autor: Gatito »

Jeżeli natomiast chodzi o transport pacjentów to niezbędne będą z pewnością sprawdzone ambulansy. Są firmy, które zajmują się adaptowaniem pojazdów właśnie pod tego typu zadania i najlepszym przykładem jest https://geraton.pl/. Współpracujemy z nimi od dłuższego czasu i nigdy się nie zawiedliśmy.
ginamó

Re: transport nienormatywny

Post autor: ginamó »

Czyli rozumiem, że poszukujesz porządnej firmy spedycyjnej? Odkąd pamiętam to współpracuję z http://vomax.eu/spedycja-i-transport/ i faktycznie wychodzi mi to na plus. Zalecam całkowicie skupić się na tym aspekcie. Taki transport całkowicie spełnił moje wymogi a wszystko dotarło na czas i w całości.
syśka

Re: transport nienormatywny

Post autor: syśka »

Jak najbardziej warto postawić również na https://www.truckonline.pl/ . Jest to świetny monitoring, dzięki któremu będziecie mogli z łatwością kontrolować pracę waszych kierowców jak i sprawdzać czy wywiązują się z powierzonych im zleceń, więc warto na niego postawić
inna47

Re: transport nienormatywny

Post autor: inna47 »

Na pewno takim transportem zajmuje się firma spedycyjna Magemar https://magemar.com.pl/. Jeśli więc chcecie przewieźć jakiś ładunek, to warto się z nimi skontaktować. Zobaczcie ofertę firmy , oni całkiem nieźle sobie radzą z takimi przesyłkami, pracują z różnymi gabarytami towarów, w Europie to przewiozą właściwie wszystko. Pomyślcie o tym, aby postawić na profesjonalne rozwiązania w spawie transportu waszych towarów, aby wszystko szybko i sprawnie dotarło do celu.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: transport nienormatywny

Post autor: Dziewczyna »

A jak radzicie sobie z transportem wewnętrznym różnych towarów w Waszych firmach, na przykład na halach magazynowych? Czy wykorzystujecie do tego wózki widłowe spalinowe? Jeśli tak, to czym zazwyczaj kierujecie się podczas ich zakupu? Ja słyszałam, że warto zwrócić uwagę na takie parametry jak na przykład maksymalny udźwig oraz maksymalna wysokość podnoszenia. A u Was jak to wyglada? Co jest dla Was najważniejsze przy wyborze takiego sprzętu? Macie jakieś swoje wytyczne?
Maksymixć123

Re: transport nienormatywny

Post autor: Maksymixć123 »

Jeżeli jesteśmy w temacie transportu to ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą firmy, która oferuję na przykład przygotowanie projektu przejazdu transportu nienormatywnego – ekspertyzy i pomiar infrastruktury drogowej. Takie usługi oferuję firma https://www.stanzal.com.pl/transport-ponadgabarytowy z Łodzi. Firma oferuję również usługi dotyczące robót wykonywanych w pasie drogowym , montaż, demontaż i wymianę znaków drogowych w tym wykonają plany tymczasowej organizacji ruchu z zatwierdzeniem przez wymagane urzędy.
AdamskiŚ34Ł

Re: transport nienormatywny

Post autor: AdamskiŚ34Ł »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję takie działania jak usługi transportowe i spedycyjne to polecam zapoznać się z firmą Adviser Solutions z Lublina . Firma zajmie się kompleksowo transportem takich materiałów jak materiały sypkie w tym zbóż, pasz, kruszyw, węgla, surowców płynnych czy ładunków paletowych. Ja nieraz korzystałem z pomocy firmy i powiem wam, że warto pracować z takimi profesjonalistami. Firma oferuję również bardzo przystępne ceny
Michał Michuś

Re: transport nienormatywny

Post autor: Michał Michuś »

Ja ze swojej strony mogę polecić firmę , która mieści się w Krakowie i jest to firma Tab-Trans. Firma feruję usługi transportu ciężarowego HDS od 2006 roku. Firma podejmie się takich działań jak transport towarów do 22 ton, transport kontenerów, transport hdr jak i zajmą się transportem kontenerów magazynowych. Możemy również liczyć na transport materiałów budowlanych oraz usługi hydraulicznym dźwigiem samochodowym https://www.tab-trans.pl/oferta/uslugi- ... mochodowym.
AleksanderŚ

Re: transport nienormatywny

Post autor: AleksanderŚ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy , która specjalizuję się w transporcie do Skandynawii. Jeżeli ktoś z was szuka właśnie takiej firmy to polecam zapoznać się z ofertą Enterprise Logistics https://www.enterprise.com.pl/oferta/tr ... andynawia/. Działania firmy ukierunkowane są głównie na obsłudze transportowej, spedycyjnej i logistyczną wymiany handlowej Polski ze Skandynawią . Warto zaznaczyć, że firma została laureatem konkursu "Spedytor Roku 2019, który był organizowany przez Polską Izbę Spedycji i Logistyki.
ODPOWIEDZ