Wizyta u psychiatry

Leki, rehabilitacje, medycyna, zdrowe odżywianie, badania. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
Leoncja1983
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2021, 1:10

Wizyta u psychiatry

Post autor: Leoncja1983 »

Cześć kochani. Mam zamiar zapisać się po raz pierwszy do psychiatry i nie ukrywam, że bardzo się tym stresuję. Co sądzicie o poradni poradniasalomon.pl? Warto wybrać się właśnie tam?
Awatar użytkownika
nicefor70
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2021, 13:16

Re: Wizyta u psychiatry

Post autor: nicefor70 »

Według mojej opinii w Poradni Salomon przyjmuje najlepszy psychiatra Łódź, który potrafi zrozumieć potrzeby pacjenta i któremu absolutnie nie brakuje empatii. Naprawdę polecam każdemu, kto wciąż się waha.
ewuś4332

Re: Wizyta u psychiatry

Post autor: ewuś4332 »

Jedna z bliskich mi osób wciąż chodzi do psychiatry. Jej stan wymagał leczenia farmakologicznego, obecnie już nie jest na lekach, ale nie ma także nawrotu choroby. Leczy się w prywatnej klinice https://www.neuro-care.pl/poradnie-i-ce ... ychicznego . O tym miejscu mogę powiedzieć same dobre rzeczy, specjaliści są bardzo profesjonalni, sympatyczni, ale też i kompetentni. To, jaki ogrom pomocy od nich dostała jest niesamowite, dzięki nim i sobie, bo naprawdę pracowała nad sobą, obecnie czuje się lepiej niż nigdy wcześniej.
pszczółka

Re: Wizyta u psychiatry

Post autor: pszczółka »

Wielu seniorów boryka się z problemami zdrowotnymi. Sporo z nich również cierpi na choroby psychiczne. dlatego też wymagają oni niejednokrotnie całodobowej opieki. Czytałam o tym tutaj https://www.zyciepabianic.pl/styl-zycia ... szymi.html . Nie zawsze rodzina jest w stanie sama zająć się taką osobą, warto wtedy pomyśleć o opiekunce.
Liśka

Re: Wizyta u psychiatry

Post autor: Liśka »

Czy pomoc psychiatry/ psychologa wystarczy do wyjścia z nałogu? Czy jednak konieczna jest terapia w specjalistycznym ośrodku ? Mój brat ma problem z narkotykami i zastanawiamy się nad umieszczeniem go w ośrodku Forest, czy może ktoś z was tam był albo z waszych bliskich?
Grażyna11

Re: Wizyta u psychiatry

Post autor: Grażyna11 »

Pewnie, że tak. Skoro dzisiaj macie takie możliwości, to na pewno warto byłoby z nich skorzystać. Ja mogę Wam już teraz podpowiedzieć, że wiele osób chwali specjalistów z https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ dlatego też może i Wy tam zajrzyjcie?
ODPOWIEDZ