Ginekomastia

W zdrowym ciele zdrowy duch! Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Awatar użytkownika
Oglik
Posty: 107
Rejestracja: 14 mar 2019, 21:36

Ginekomastia

Post autor: Oglik »

Cześć. Jak radzicie sobie z problemem jakim jest ginekomastia? Macie z tego powodu kompleksy? Nie będę ukrywał, że dla mnie jest to dość wstydliwa 'dolegliwość' . Wiem, że wykonują specjalne zabiegi, które pozwalają przewrócić odpowiedni kształt męskiej klatce piersiowej. Pozytywnymi opiniami cieszy się centrum medyczne Plus Med - http://plusmed.info.pl/operacja-ginekomastii/ . Kojarzy może ktoś z was to miejsce?
Awatar użytkownika
Kamil87
Posty: 32
Rejestracja: 03 lip 2019, 23:48

Re: Ginekomastia

Post autor: Kamil87 »

Ja zmagałem się z ginekomastią, ale na szczęście zdecydowałem się na zabieg chirurgiczny w Wilmedzie na Wilanowie i wszystko poszło wzorcowo. Nie wyobrażam sobie już powrotu do stanu z przed zabiegu.
kamilaż25

Re: Ginekomastia

Post autor: kamilaż25 »

Hej! :)
Mnie niedługo czeka nietrzymanie moczu operacja i chciałabym zapytać, czy ktoś z Was ma może doświadczenie z tym zabiegiem? Czy jest skuteczny i jak należy się do niego przygotować? Będę bardzo wdzięczna za pomoc! :)
Olga łoś

Re: Ginekomastia

Post autor: Olga łoś »

Po tego typu zabiegach trzeba zadbać o okolice intymne, gdyż ich odporność jest osłabiona. Pomocny będzie w tym przypadku https://octenisept.pl/c/zastosowanie/in ... -u-kobiet/, który działa na stany zapalne pochwy oraz inne dolegliwości. Jest to lek zwalczający bakterie.
ODPOWIEDZ