Łódź - jaki psychiatra?

W zdrowym ciele zdrowy duch! Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Awatar użytkownika
Filipa-76
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2019, 22:44

Łódź - jaki psychiatra?

Post autor: Filipa-76 »

Hej, możecie polecić mi dobrego psychiatrę z Łodzi, który potrafi wysłuchać i pomóc, a nie tylko przepisywać leki?
Awatar użytkownika
nitara
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2020, 2:17

Re: Łódź - jaki psychiatra?

Post autor: nitara »

Mnie bardzo pomogli lekarze z http://www.poradniasalomon.pl/. Trafiłam do nich w bardzo złym stanie psychicznym, a teraz czuję się jak nowo narodzona. Pracują tam ludzie, którzy naprawdę leczą :)
Awatar użytkownika
włóczykij13
Posty: 172
Rejestracja: 31 mar 2020, 11:36

Re: Łódź - jaki psychiatra?

Post autor: włóczykij13 »

Mam do polecenia fachowca, lecz z Rzeszowa. Mowa oczywiście o gabinecie https://filipowskipsychiatra.pl/ w którym otrzymałem niezastąpioną, rewelacyjną pomoc. Moje zdrowie psychiczne pozostawiało wiele do życzenia, no ale w końcu się udało. Ja zaczynam czuć, że żyję i mam święty spokój.
wachaś

Re: Łódź - jaki psychiatra?

Post autor: wachaś »

Tutaj https://swiatprzychodni.pl/specjalnosci/psychiatra/ koniecznie sobie zerknijcie. Macie tam nie tylko wykaz psychiatrów, którzy przyjmują na kasę chorych w danych województwach i konkretnych miejscowościach, ale również można się zorientować jaka jest kolejka do konkretnego lekarza. Takie informacje mogą być niezwykle przydatne przy dokonywaniu konkretnego wyboru.
Dośka

Re: Łódź - jaki psychiatra?

Post autor: Dośka »

Ja trafiłam do https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ i z całego serca polecam. Mają świetnych specjalistów, pierwszy raz spotkałam się z tak dużym zaangażowaniem, to dzięki nim udało mi się wygrać z depresją. Do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie i robią wszystko, aby pomóc. Wizyty tam bardzo mi pomogły.
ODPOWIEDZ