Różne

Jaki smartfon do 1000 wrzesień 2018?


Smartfony do 1000 złotych to idealny wybór dla osób, które szukają urządzenia z dobrymi parametrami i wyposażeniem, ale nie chcą przepłacać. We wrześniu 2018 roku na rynku dostępnych jest wiele modeli, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wśród nich znajdują się m.in. Xiaomi Redmi Note 5, Huawei P Smart, Samsung Galaxy J6 czy Motorola Moto G6 Play. Każdy z nich oferuje wystarczającą moc obliczeniową, dobre wyposażenie i przyzwoitą jakość wykonania.

Najlepsze smartfony do 1000 zł w sierpniu 2018 – porównanie najlepszych modeli i recenzje

Sierpień 2018 to wyjątkowo dobry czas na zakup smartfona w przystępnej cenie. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, które można kupić za mniej niż 1000 zł. Przyjrzyjmy się najlepszym z nich.

Xiaomi Redmi Note 5 to jeden z najpopularniejszych smartfonów w tej cenie. Wyposażony jest w 5,99-calowy ekran IPS LCD o rozdzielczości Full HD+ i procesor Qualcomm Snapdragon 636. Posiada także 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD. Redmi Note 5 wyposażony jest w aparat główny 12 MP i aparat przedni 5 MP. Bateria ma pojemność 4000 mAh i jest wystarczająca, aby wytrzymać cały dzień pracy.

Huawei P Smart to kolejny smartfon, który warto rozważyć. Wyposażony jest w 5,65-calowy ekran IPS LCD o rozdzielczości Full HD+ i procesor Kirin 659. Posiada także 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD. Huawei P Smart wyposażony jest w aparat główny 13 MP i aparat przedni 8 MP. Bateria ma pojemność 3000 mAh i jest wystarczająca, aby wytrzymać cały dzień pracy.

Motorola Moto G6 to kolejny smartfon, który warto rozważyć. Wyposażony jest w 5,7-calowy ekran IPS LCD o rozdzielczości Full HD+ i procesor Qualcomm Snapdragon 450. Posiada także 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD. Motorola Moto G6 wyposażony jest w aparat główny 12 MP i aparat przedni 8 MP. Bateria ma pojemność 3000 mAh i jest wystarczająca, aby wytrzymać cały dzień pracy.

Wszystkie trzy modele są wyposażone w system operacyjny Android 8.0 Oreo i są dostępne w przystępnej cenie. Każdy z nich ma swoje wady i zalety, więc należy dokładnie przeanalizować, który z nich będzie najlepszy dla twoich potrzeb.

Jak wybrać najlepszy smartfon do 1000 zł w sierpniu 2018 – porady i wskazówki dla kupujących

Kupując smartfon do 1000 zł w sierpniu 2018, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim, należy zwrócić uwagę na wyświetlacz. Większość smartfonów w tej cenie ma wyświetlacz o przekątnej od 5 do 6 cali. Warto zwrócić uwagę na rozdzielczość wyświetlacza, która powinna wynosić co najmniej 720p. Kolejnym ważnym czynnikiem jest procesor. Najlepiej wybrać smartfon z procesorem Snapdragon 636 lub Snapdragon 660.

Kolejnym ważnym czynnikiem jest pamięć RAM. Najlepiej wybrać smartfon z co najmniej 3 GB pamięci RAM. Warto również zwrócić uwagę na pojemność baterii. Najlepiej wybrać smartfon z baterią o pojemności co najmniej 3000 mAh.

Ostatnim ważnym czynnikiem jest aparat. Większość smartfonów w tej cenie ma aparaty o rozdzielczości 12 lub 16 megapikseli. Warto zwrócić uwagę na jakość zdjęć i filmów, które można wykonać za pomocą aparatu.

Podsumowując, wybierając smartfon do 1000 zł w sierpniu 2018, należy zwrócić uwagę na wyświetlacz, procesor, pamięć RAM, pojemność baterii oraz aparat.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
3 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *