Różne

Kupony Fortuna MAXIKOMBI. Czym są i dlaczego warto je znać? Pomysł na bezpieczniejsze obstawianie


Miłośnicy zakładów bukmacherskich to z oczywistych względów również fani adrenaliny. Niepokój i emocje związane z obstawianiem niepewnych wyników meczów to przecież nieodłączny element gier hazardowych.

Jak się okazuje, nie każdy, kto obstawia zakłady bukmacherskie w rzeczywistości lubi wysokie ryzyko. Wówczas z pomocą przychodzą kupony typu Fortuna MAXIKOMBI. Na czym polega ich fenomen? Jakie zasady obowiązują podczas przewidywania wyników z kuponami Fortuna MAXIKOMBI? Jakie są zalety takiego rozwiązania?

Fortuna MAXIKOMBI – co to jest?

Zakłady MAXIKOMBI to kupony nazywane również kuponami systemowymi, to rozwiązanie dla osób chcących obstawić więcej niż jedno spotkanie. Dzięki nowoczesnemu połączeniu kilku grup na jednym blankiecie, odwiedzając punkt oferujący obstawianie zakładów bukmacherskich, można jednocześnie postawić pieniądze na naprawdę wiele rozgrywek.

Kupony Fortuna MAXIKOMBI to zatem rozwiązanie dla osób chcących zwiększyć szanse wygranej poprzez intensyfikację obstawiania. Pojedynczy kupon systemowy może tworzyć kilka grup, z których każda składa się z kilku, a nawet kilkunastu spotkań.

Zalety kuponów Fortuna MAXIKOMBI

Największa zaleta wynikająca z obstawiania kuponów Fortuna MAXIKOMBI to oczywiście duży margines błędu. Jego ostateczny rozmiar zależy od liczby obstawionych zakładów, jednak w najkorzystniejszym przypadku może wynieść aż 11. Co to oznacza w praktyce? To, że obstawiając wyniki rozgrywek w kuponach systemowych, można pozwolić sobie na popełnienie aż 11 błędów, a i tak wciąż cieszyć się nagrodą.

Poza tym kupony Fortuna MAXIKOMBI to niemalże gwarancja zwrotu zainwestowanej stawki. Wystarczy odpowiednio „rozłożyć siły”, ale w razie niepowodzenia można cieszyć się z odzyskanych pieniędzy. W takiej sytuacji o stratach niemalże nie ma mowy, dzięki czemu Fortuna MAXIKOMBI to rozwiązanie naprawdę bezpieczne.

Zakłady Fortuna MAXIKOMBI – kombinacje

Podobnie, jak w przypadku tradycyjnych zakładów bukmacherskich, również rozwiązanie proponowane przez Fortuna MAXIKOMBI opiera się na tworzeniu kombinacji. Klient decyduje o tym, jakie pojedynki obstawia, a także oczywiście jaki jego zdaniem będzie ich wynik. W ten sposób tworzy swego rodzaju siatkę, której poszczególne fragmenty dotyczą określonych rozgrywek.

Ilość grup, pośród których można wybierać, jest ściśle określona i wynosi 13 (od A do M). Dodatkowo stworzono również zbiór tzw. pewniaków (P).

Choć może się wydawać, że wybór zakładów z grupy pewniaków to najlepsze rozwiązanie, warto zdawać sobie sprawę z obowiązujących w tym przypadku zasad. O wygranej można bowiem mówić tylko wtedy, gdy wszystkie zakłady tworzące grupę „P” okażą się zwycięskie. W każdym innym przypadku obstawiający musi pogodzić się z porażką.

Artykuł powstał we współpracy z portalem Surebety.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
83 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *