Rodzina i dziecko

Mufki Cybex – gadżet pozwalający ogrzać dłonie, by cieszyć się komfortem spacerów bez względu na pogodę


Mufka Cybex

Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć, jak pozytywny wpływ na zdrowie dzieci mają spacery. Zaleca się, by już praktycznie od pierwszych dni życia maleństwo przebywało na świeżym powietrzu przynajmniej kilkanaście minut. W okresie zimowym dziecko jest chronione przez najróżniejsze kombinezony czy śpiworki, natomiast rodzic pozostaje narażony na zimno. Problematyczne w szczególności staje się prowadzenie wózka, gdy przykładowo nie mamy przy sobie rękawiczek. Producenci gadżetów, którzy prześcigają się w tworzeniu produktów ułatwiających życie młodych rodziców, przyszli nam z pomocą i tym razem, wymyślając mufkę do wózka.

Mufki od Cybex doskonale zabezpieczają dłonie

Co to właściwie są te mufki? To specjalne akcesoria wykonane z ciepłego materiału, które zaczepiamy o rączki wózków dziecięcych. Gdy prowadzimy wózek, wkładamy ręce do wnętrza tych mufek i wtedy od środka chwytamy za rączkę wózka. Mufki mają tę przewagę nad rękawiczkami, że są przymocowane do wózka na stałe, więc nie musimy się martwić, że o nich zapomnimy, gdzieś je zgubimy lub upadną nam na ziemię i się pobrudzą. Przykładowo mufki Cybex mocujemy do pałąka wózka szybko i sprawnie za pomocą specjalnych bocznych guzików. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest założenie na dłonie rękawiczek, a potem włożenie tak zabezpieczonych dłoni w mufkę. Wtedy możemy być pewni, że odpowiednio zabezpieczyliśmy dłonie przed mrozem. 

Kieszeń na smartfon w mufce od Cybex

Na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze odpowiedniej mufki? Najważniejsze cechy to: 

  • Dobra mufka powinna mieć co najmniej dwie warstwy materiału. Warstwa wewnętrzna powinna być ciepła, odpowiednio gruba i najlepiej wykonana z bawełny lub polaru. Materiał zewnętrzny zaś musi być wodoodporny, by mufka nie przemokła w razie opadów deszczu czy też śniegu.
  • Mufka musi mieć solidne mocowanie do wózka. Ważna jest też możliwość regulacji, by dopasować mufkę do rączki każdego wózka. Ponadto warto się upewnić, czy przy odpowiednio zamocowanej mufce, nie napływa nam zimne powietrze przez otwór na rączkę wózka.
  • Mufka musi być dostosowana rozmiarem do naszych dłoni. Większość mufek dostępnych na rynku jest w rozmiarze uniwersalnym. Czasami jednak różnią się one wymiarami od siebie, a więc warto sprawdzić, czy wybrany model nie będzie dla nas zbyt duży lub za ciasny.
  • Wyposażenie mufek w dodatkowe akcesoria ułatwia życie. Mufki Cybex posiadają przykładowo wygodną kieszeń, w której możemy umieścić smartfona. 

Mufki Cybex – doskonała propozycja dla marznących rodziców

Mufka Cybex – sklep umalucha.pl

Podczas spacerów warto pamiętać o szczególnej ochronie dłoni. Wystawione na działanie niskich temperatur czy zimnego wiatru mogą łatwo ulec wysuszeniu, podrażnieniu, a nawet, w skrajnych przypadkach, odmrożeniu. Mufki Cybex to pewność, że nasze dłonie są odpowiednio zabezpieczone przed zimnem i szansa, by rozkoszować się spacerami z naszymi maluchami w cieple i komforcie.

Artykuł powstał we współpracy z umalucha.pl

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
23 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *