Różne

Tablet graficzny jaki wybrać 2017


Tablety graficzne są coraz bardziej popularne wśród artystów, grafików i projektantów. Są one idealnym narzędziem do tworzenia i edycji grafiki cyfrowej. Wybór odpowiedniego tabletu graficznego może być trudny, ponieważ istnieje wiele różnych modeli i marki na rynku. Na szczęście, w 2017 roku istnieje wiele wysokiej jakości tabletów graficznych, które są wystarczająco wydajne, aby zaspokoić potrzeby profesjonalnych artystów i grafików. Przy wyborze tabletu graficznego należy wziąć pod uwagę wielkość ekranu, rozdzielczość, czułość pióra, funkcje i cenę. W tym artykule przyjrzymy się najlepszym tabletom graficznym na rynku w 2017 roku, aby pomóc Ci wybrać odpowiedni dla Twoich potrzeb.

Porównanie najlepszych tabletów graficznych na rynku w 2017 roku

Tablet graficzny to narzędzie, które pozwala tworzyć i edytować grafikę cyfrową. W 2017 roku na rynku dostępnych jest wiele modeli tabletów graficznych, które różnią się między sobą wielkością, funkcjami i ceną. W niniejszym artykule przedstawimy porównanie najlepszych tabletów graficznych dostępnych na rynku w 2017 roku.

Pierwszym z najlepszych tabletów graficznych jest Wacom Intuos Pro. Jest to tablet z wyświetlaczem dotykowym o przekątnej 8,8 cala i rozdzielczości 2540 x 1600. Posiada on 8192 poziomów czułości na nacisk, co pozwala na precyzyjne rysowanie. Tablet ten jest wyposażony w cztery przyciski programowalne, które można dostosować do własnych potrzeb.

Kolejnym z najlepszych tabletów graficznych jest Huion Inspiroy Q11K. Jest to tablet z wyświetlaczem dotykowym o przekątnej 11 cali i rozdzielczości 5080 x 2760. Posiada on 8192 poziomów czułości na nacisk, co pozwala na precyzyjne rysowanie. Tablet ten jest wyposażony w osiem przycisków programowalnych, które można dostosować do własnych potrzeb.

Ostatnim z najlepszych tabletów graficznych jest XP-Pen Artist 22. Jest to tablet z wyświetlaczem dotykowym o przekątnej 21,5 cala i rozdzielczości 1920 x 1080. Posiada on 8192 poziomów czułości na nacisk, co pozwala na precyzyjne rysowanie. Tablet ten jest wyposażony w osiem przycisków programowalnych, które można dostosować do własnych potrzeb.

Podsumowując, w 2017 roku na rynku dostępnych jest wiele modeli tabletów graficznych, które różnią się między sobą wielkością, funkcjami i ceną. Najlepsze tablety graficzne to Wacom Intuos Pro, Huion Inspiroy Q11K i XP-Pen Artist 22. Każdy z nich posiada wysoką czułość na nacisk i programowalne przyciski, które pozwalają na precyzyjne rysowanie.

Jak wybrać tablet graficzny dla początkujących artystów w 2017 roku?

Jeśli szukasz tabletu graficznego dla początkujących artystów w 2017 roku, to mamy dla Ciebie kilka opcji. Przede wszystkim, należy określić swoje potrzeby i budżet. Tablet graficzny może być drogi, więc ważne jest, aby wybrać taki, który będzie wystarczająco wydajny, ale nie zbyt drogi.

Jeśli chodzi o wybór tabletu graficznego, jedną z najlepszych opcji jest Wacom Intuos Pro. Jest to tablet z wysokiej jakości ekranem dotykowym, który oferuje wyjątkową precyzję i kontrolę. Jest to idealny wybór dla początkujących artystów, ponieważ jest łatwy w użyciu i oferuje wiele funkcji, które pomogą Ci w tworzeniu wyjątkowych dzieł sztuki.

Innym dobrym wyborem jest Huion Inspiroy Q11K. Jest to tablet z wysokiej jakości ekranem dotykowym, który oferuje wyjątkową precyzję i kontrolę. Jest to idealny wybór dla początkujących artystów, ponieważ jest łatwy w użyciu i oferuje wiele funkcji, które pomogą Ci w tworzeniu wyjątkowych dzieł sztuki.

Jeśli szukasz czegoś bardziej przystępnego cenowo, to warto rozważyć tablet graficzny XP-Pen Star G640. Jest to tablet z wysokiej jakości ekranem dotykowym, który oferuje wyjątkową precyzję i kontrolę. Jest to idealny wybór dla początkujących artystów, ponieważ jest łatwy w użyciu i oferuje wiele funkcji, które pomogą Ci w tworzeniu wyjątkowych dzieł sztuki.

Podsumowując, jeśli szukasz tabletu graficznego dla początkujących artystów w 2017 roku, to Wacom Intuos Pro, Huion Inspiroy Q11K i XP-Pen Star G640 są dobrymi opcjami. Każdy z nich oferuje wyjątkową precyzję i kontrolę, a także łatwość użytkowania. Wybór odpowiedniego tabletu graficznego zależy od Twoich potrzeb i budżetu.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
1 wyświetlenie
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *