Różne

Hotel pod Poznaniem – mieszkaj z dala od wielkomiejskiego zgiełku


Męczy Cię wielkomiejski zgiełk i szukasz miejsca, w którym naprawdę wypoczniesz? Pragniesz połączyć komfort z nowoczesnością i świetną lokalizacją? Ten hotel pod Poznaniem z pewnością przypadnie Ci do gustu. Wyróżnia go najwyższy standard oraz doskonałe wykorzystanie przestrzeni.

1. Hotel pod Poznaniem – jaki wybrać?

2. Dlaczego warto pojechać do Poznania?

Wypad na weekend, wyjazd służbowy, odwiedziny u znajomych lub rodziny, a może chęć zwiedzania Polski? Niezależnie od tego, jakie są Twoje motywy, z pewnością szukasz komfortowego hotelu, w którym spędzisz niezapomniany czas. Właśnie takim lokum jest restauracja i hotel Sezony pod Poznaniem.

1. Hotel pod Poznaniem – jaki wybrać?

Niektórzy postrzegają „dogodną” lokalizację jako mieszkanie w ścisłym centrum lub jak najbliżej niego. Jeśli należysz do osób, które szukają raczej spokojnego hotelu na uboczu, położonego blisko Poznania, ale z dala od wielkomiejskiego zgiełku, oferta hotelu Sezony z pewnością Cię zainteresuje.

Hotel Sezony położony jest blisko autostrady, dzięki czemu możesz w bardzo krótkim czasie dotrzeć do centrum Poznania lub wyruszyć w dalszą podróż. Hotel ten jest jednym z najlepszych hoteli w mieście. Jest przytulny, komfortowy, a jednocześnie nowoczesny. Co ważne, oprócz wysokiego standardu, gości czeka także przemiła obsługa.

Do dyspozycji gości pozostaje restauracja, która wyróżnia się smaczną kuchnią, opartą o składniki, które pochodzą od lokalnych gospodarzy. Ponadto na gości hotelu czeka bezpłatny parking, szeroka oferta spa (medical spa), nowoczesna i elegancka sala bankietowo- konferencyjna na 120 osób, duży ogród z altaną grillową oraz plac zabaw dla najmłodszych gości.

Hotel Sezony to znakomite miejsce w okolicy Poznania, w którym warto również urządzić konferencję biznesową, ale i wesele lub mniejszą uroczystość. Duża liczba pokoi pozwoli pomieścić wielu gości.

2. Dlaczego warto pojechać do Poznania?

Oczywiście nie samym pobytem w hotelu człowiek żyje. W centrum Poznania znajduje się wiele urokliwych, zabytkowych miejsc, które warto odwiedzić. Punktem obowiązkowym podczas zwiedzania jest renesansowy ratusz i słynne poznańskie koziołki. Jednym z najważniejszych miejsc jest Ostrów Tumski, w którym miał zatrzymać się Lech, gdy opuszczał braci Czecha i Rusa,

Jeśli szukasz rozrywek poza centrum miasta i lubisz aktywnie spędzać czas, warto wybrać się na wycieczkę rowerową tudzież spływy kajakowe. Urokliwe zakątki Poznania z pewnością Cię nie rozczarują i sprawią, że wrócisz po więcej.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
62 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *