Różne

Jaki smartfon wybrać 2017?


Jeśli szukasz smartfona w 2017 roku, masz wiele opcji do wyboru. Wszystkie nowe modele mają wiele zalet, ale nie wszystkie są odpowiednie dla Twoich potrzeb. Przed wyborem smartfona musisz zastanowić się, jakie funkcje są dla Ciebie najważniejsze. Czy potrzebujesz wytrzymałego telefonu, który będzie Ci służył przez długi czas? A może potrzebujesz telefonu z wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości? A może potrzebujesz telefonu z wydajnym procesorem i dużą baterią? Wszystkie te cechy są ważne, więc musisz dokładnie przemyśleć, jaki smartfon wybrać.

Porównanie najlepszych smartfonów 2017: który wybrać?

Wybór najlepszego smartfona w 2017 roku jest trudnym zadaniem, ponieważ na rynku dostępnych jest wiele modeli. Aby pomóc w podjęciu decyzji, przyjrzyjmy się najlepszym smartfonom 2017 roku.

iPhone X od Apple jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie smartfonów na rynku. Wyposażony jest w 5,8-calowy ekran OLED Super Retina HD, który oferuje wyraźny obraz i wyjątkową jakość dźwięku. Urządzenie wyposażone jest w dwurdzeniowy procesor A11 Bionic, który zapewnia szybkie i płynne działanie. iPhone X jest również wyposażony w aparat 12MP, który oferuje wyjątkowo wysoką jakość zdjęć.

Samsung Galaxy S8 jest kolejnym wysoce zaawansowanym technologicznie smartfonem. Wyposażony jest w 5,8-calowy ekran Infinity Display, który oferuje wyraźny obraz i wyjątkową jakość dźwięku. Urządzenie wyposażone jest w ośmiordzeniowy procesor Exynos 8895, który zapewnia szybkie i płynne działanie. Galaxy S8 jest również wyposażony w aparat 12MP, który oferuje wyjątkowo wysoką jakość zdjęć.

Oba smartfony są wysoce zaawansowane technologicznie i oferują wyjątkowo wysoką jakość dźwięku i obrazu. Jednakże, jeśli chodzi o wybór, to wszystko zależy od indywidualnych preferencji użytkownika.

Najlepsze aplikacje na smartfony 2017: co warto mieć?

1. WhatsApp – jest to aplikacja do wysyłania wiadomości tekstowych, obrazów, filmów i plików audio. Jest to jedna z najpopularniejszych aplikacji na smartfony, która jest dostępna na wszystkie platformy.

2. Instagram – jest to aplikacja do udostępniania zdjęć i filmów. Umożliwia ona użytkownikom tworzenie i udostępnianie zdjęć i filmów za pomocą filtrów i efektów specjalnych.

3. Snapchat – jest to aplikacja do wysyłania wiadomości tekstowych, obrazów i filmów, które są automatycznie usuwane po określonym czasie.

4. Spotify – jest to aplikacja do słuchania muzyki. Umożliwia ona użytkownikom słuchanie muzyki za pośrednictwem sieci Wi-Fi lub danych komórkowych.

5. Uber – jest to aplikacja do zamawiania taksówek. Umożliwia ona użytkownikom zamawianie taksówek za pośrednictwem aplikacji i płacenie za nie za pomocą karty kredytowej lub debetowej.

6. Google Maps – jest to aplikacja do nawigacji. Umożliwia ona użytkownikom wyszukiwanie miejsc, tras i wskazówek dojazdu.

7. Skype – jest to aplikacja do wideo rozmów. Umożliwia ona użytkownikom prowadzenie rozmów wideo za pośrednictwem sieci Wi-Fi lub danych komórkowych.

8. Dropbox – jest to aplikacja do przechowywania plików. Umożliwia ona użytkownikom przechowywanie plików w chmurze i udostępnianie ich innym osobom.

9. YouTube – jest to aplikacja do oglądania filmów. Umożliwia ona użytkownikom oglądanie filmów, które są dostępne na platformie YouTube.

10. Facebook – jest to aplikacja do udostępniania treści. Umożliwia ona użytkownikom udostępnianie zdjęć, filmów, wiadomości i linków za pośrednictwem sieci społecznościowej.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
0 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *