Różne

Jaki smartfon do 1500 maj 2018?


Smartfony w cenie do 1500 złotych to idealny wybór dla osób, które szukają urządzenia z dobrymi parametrami i wyposażeniem, ale nie chcą przepłacać. W maju 2018 roku na rynku dostępnych jest wiele modeli, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Przyjrzyjmy się najlepszym smartfonom do 1500 złotych, które można kupić w maju 2018 roku.

Najlepsze smartfony do 1500 zł w maju 2018 – porównanie ofert i recenzje

Maj 2018 to doskonały czas na zakup nowego smartfona. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, które można kupić za mniej niż 1500 zł. Przyjrzyjmy się najlepszym ofertom w tej cenie.

Xiaomi Redmi Note 5 to jeden z najpopularniejszych smartfonów w tej cenie. Urządzenie wyposażone jest w 5,99-calowy ekran IPS LCD o rozdzielczości Full HD+ i procesor Qualcomm Snapdragon 636. Redmi Note 5 wyposażony jest w 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD. Smartfon posiada również aparat główny 12 MP i aparat przedni 5 MP. Bateria o pojemności 4000 mAh zapewnia długi czas pracy.

Huawei P Smart to kolejny smartfon, który można kupić za mniej niż 1500 zł. Urządzenie wyposażone jest w 5,65-calowy ekran IPS LCD o rozdzielczości Full HD+ i procesor Kirin 659. P Smart wyposażony jest w 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD. Smartfon posiada również aparat główny 13 MP i aparat przedni 8 MP. Bateria o pojemności 3000 mAh zapewnia długi czas pracy.

Motorola Moto G6 to kolejny smartfon, który można kupić za mniej niż 1500 zł. Urządzenie wyposażone jest w 5,7-calowy ekran IPS LCD o rozdzielczości Full HD+ i procesor Qualcomm Snapdragon 450. Moto G6 wyposażony jest w 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD. Smartfon posiada również aparat główny 12 MP i aparat przedni 8 MP. Bateria o pojemności 3000 mAh zapewnia długi czas pracy.

Wszystkie trzy smartfony są doskonałymi opcjami dla osób szukających nowego urządzenia w cenie do 1500 zł. Każdy z nich oferuje wystarczającą moc obliczeniową, wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości i długi czas pracy na baterii. Przed zakupem warto przeczytać recenzje i porównać oferty, aby upewnić się, że wybrany model spełnia wszystkie oczekiwania.

Jak wybrać najlepszy smartfon do 1500 zł w maju 2018 – porady i wskazówki

Kupując smartfon do 1500 zł w maju 2018, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na wyświetlacz, ponieważ jest to jeden z najważniejszych elementów smartfona. Większość modeli w tej cenie ma wyświetlacze o przekątnej od 5 do 6 cali. Warto również zwrócić uwagę na rozdzielczość wyświetlacza, która powinna wynosić co najmniej 720p.

Kolejnym ważnym czynnikiem jest procesor. Większość smartfonów w tej cenie ma procesory czwartej generacji, takie jak Qualcomm Snapdragon 400 lub 600. Te procesory są wystarczająco wydajne, aby wygodnie korzystać z aplikacji i gier.

Kolejnym ważnym czynnikiem jest pamięć RAM. Większość smartfonów w tej cenie ma 2 GB RAM, co jest wystarczające do wygodnego korzystania z aplikacji i gier.

Następnie należy zwrócić uwagę na aparat. Większość smartfonów w tej cenie ma aparaty o rozdzielczości 8-13 megapikseli. Aparaty te są wystarczająco dobre, aby wykonywać zdjęcia wysokiej jakości.

Na koniec należy zwrócić uwagę na baterię. Większość smartfonów w tej cenie ma baterie o pojemności od 2000 do 3000 mAh. Bateria o takiej pojemności powinna wystarczyć na cały dzień użytkowania.

Podsumowując, kupując smartfon do 1500 zł w maju 2018, należy zwrócić uwagę na wyświetlacz, procesor, pamięć RAM, aparat i baterię. Jeśli wszystkie te czynniki będą spełnione, można być pewnym, że wybrany smartfon będzie wystarczająco dobry do codziennego użytkowania.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
1 wyświetlenie
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *